Jdi na obsah Jdi na menu
 


ČERVENÁ MAGIE (SEXUÁLNÍ)

V tomto druhu magie vychází kouzelná síla z prožitků rozkoše a krásných pocitů vůbec.

Ale ne každému však tento druh vyhovuje

ZELENÁ MAGIE (PŘÍRODNÍ)

Je založena na pochopení síly země.

Využívá se k léčení pomocí přírodních prostředků, jako jsou bylinky.

Zelená magie může, ale nemusí být pouze prospěšná.

Tento druh magie je využíván například Elfy. Bývá ztotožňována se šamanismem.

ŠEDÁ MAGIE

Je kombinací bílé a černé magie

Bývá označována za univerzální magii a přiklání se k názoru dělení magie pouze podle povahy kouzelníka.

Používána jsou kouzla jak pomocná, tak i škodlivá

Šedou magií je také označována běžná, kouzelnická magie

ČERNÁ MAGIE (TEMNÁ)

Říká se jí STEZKA LEVÉ RUKY

Patří tam různá uhranutí, uřknutí, zaříkávání apod.

Jsou jí označována kouzla a rituály, které slouží k ovlivnění, ohrožení či zranění a zabití osoby nebo zvířete.

Jejím symbolem je obrácený pentagram, který v sobě zadržuje špatnou energii. Je dost využíván satanistickými kulty.

S černou magií je lepší si nezahrávat. Toho, kdo se ji snaží využít, aniž by byl opravdu schopný mág, dokáže zničit.

BÍLÁ MAGIE (BOŽSKÁ)

Zabývá se dobrem, je opak černé magie

Probouzí lásku, radí v problémech a odvrací kletby

Říká se jí také STEZKA PRAVÉ RUKY

Je využívána k pomoci lidem

Její kouzla nemohou uškodit.

Za bílou magii je považováno věštění, předvídání či výklady karet.

Je symbolizována pentagramem, který musí být dokonale rovný a symetrický.

 

Komentáře

Přidat komentář

Přehled komentářů

Re: magicka pomoc

(Kara, 8. 9. 2011 18:50)

Pokud se paní skutečně ujme kazdeho kdo se chce nejakym zpusobem pomstit ci neco podobneho...verim ze ta moudra pani,jak tu tvrdis si je vedoma toho, ze kazdy magicky ritual,konany ve zlem proti zivoucimu tvorovi,se ve vetsine pripadu obrati proti tomu,kdo tento ritual vyvolal(tedy proti magovi samotnemu). V tom pripade chci jen rici,ze si hraje nejen s magii ale i svym zivotem.( Nic neni zadarmo). Magie neni hra,a kdo ji bere vazne,urcite si s ni nezahrava takovymto zpusobem. Spravný magik si je vedom toho,s cim si zahrava,ale to ta tva slovutna pani zrejme bud nechape a nebo se stavi na pozici cernych magu. Divim se, ze tu jeste davas pohnutku ve forme skoro inzeratu aby se lide ozyvali na tuto moznost odplaty. Chytry clovek jiste pochopi, ze timto zpusobem spravna cesta jiste nevede.

Re: magicka pomoc

(Kara Atlantis, 8. 9. 2011 18:53)

P.S. A pokud i tohle je málo...přečti si,co tu píše zakladatel blogu v sekci Magie. V pár bodech je tu krásně napsano, jak používat magii či jak by se neměla používat. :-)

magie

(Kara, 8. 9. 2011 18:40)

Mám k tomuto dělení magie tak trochu výtku. Jelikož se praktickou magii zabývam již mnoho let,tak bych si dovolila trošku vyvest majitele z omylu. Magie se od pradavna nikdy nerozdelovala. To jen lide zacali magii rozlisovat a to jen proto,ze lide,kteri se magii zabyvali ji k nějakemu ucelu pouzivali. Pokud to byl magik,ktery lidem pomahal a uzdravoval a pusobil na lidi kladnym dojmem,v tu chvili o nem lide zacali prohlasovat,ze pouziva magii bilou k ucelum dobra. V opacnem pripade zapadal do kategorie cernych magu,pouzivajicich magii cernou,pokud lidem magik ublizoval, sousedy uhranul ci provedl jine magicke ritualy,ktere se ovsem ostatnim nelibili. Takže pokradmu a zkracene: TO SAMI LIDE ROZLISUJI MAGII NA CERNOU BILOU A NYNI I DALSI PODDRUHY MAGIE. Samotna magie jen jedna jedina...prastara,jako sám svět,utajovana a pristupna jen urcitym vyvolenym jedincum.
Je dnes spousta šarlatanu,kteri se vydavaji za prastare magy a zkusene jedince,kteri umí magii predku. avsak jen hrstka jich je skutecne pravych. Zbytek je jen pouha nahrazka,lide,kteri na tomto prastarem uceni se snazi pouze vydelavat, a verici lidi tak uvest v omyl a klam...ovsem jak zname nase lidstvo, vetsina veri a nezkouma,zda je tento clovek opravdu tim pravym,zkusenym zda to jen nedela pro svuj zisk.

zelená magie

(kájinka, 12. 4. 2010 16:06)

ahoj,chtěla bych se zeptat ohledně té zelené magie jak to vlastně funguje,a jak se to sesílá....zkusim se někde podívat,a kdyžtak ti to pošlu na mail...
měj se hezky a hodně uspěchů!! :D

XxX

(Thorann1, 14. 3. 2010 14:57)

ČERNÁ MAGIE (TEMNÁ)
No abych pravdu řekl tak.Satanismus nesmí nikoho zabijet zvířata,lidi,a ten článek že slouží k zabijení to zase neni taková pravda černá magie slouží k docela i hodně no prakticky k dobrém věcem,ale hodně náročném,a pokud se to nepovede tak nebezpečném.Proto se řaděj taky mezi černou magii.Ten kdo ovládá černou magii tak se docela i má.Protože se mu už žádná magie nevyrovná.