Jdi na obsah Jdi na menu
 


UPÍŘI

5. června 2006 21:13 | Cassidy Bast | ČERNÁ MAGIE

Upír, někdy též vampír. Toto slovo vzbuzuje v některých z nás posvátnou hrůzu, u jiných úsměv na tváři. Odkud se však vynořily pověsti o podobenstvích a zvících upírů? Nejen Slované, ale už i staří Keltové a jiné národy měli své příběhy a pověsti o upírech. Nejznámější připodobení upíra je neživá bytost vysávající krev z živých smrtelníků. Některé mýty rozdělují upíry na dva druhy. Jedni se stanou upíry nedobrovolnými dárcovstvími krve tak, že za to asi nedostanou čestnou plaketku doktora Jánského. Jsou jistým způsobem nedokonalý a slouží pouze jako nástroj druhé skupině mocnějších upírů tzv. upířích knížat. Ti stojí na vývojovém žebříčku podstatně výše než lidé. Upír oproti lidem nesnese denní světlo, protože sluneční paprsky ho mohou zabít pokud ovšem nepoužije krém s ochranným faktorem 153,2 . Den tráví upír ve svém hrobu či kobce. V okamžiku kdy zapadá poslední paprsek slunce, vychází na lov lidí, neboť potřebuje zahnat svůj hlad. Jak všichni víme, hlad je převlečená žízeň. Dle některých pramenů je nutno říci, že jednorázové kousnutí nemusí nakazit oběť vampyrismem - to by se totiž celé lidstvo proměnilo v upíry.

Některé základní charakteristiky :

- Osláblost, bledost, pot na čele po probuzení, zlé sny, pocit únavy.

Schopnosti upíra:

- Mohou se měnit v mlhu, krysu, netopýra (v podobě netopýra nesmí přeletět vodní tok). Nesmí vstoupit do domu do něhož nebyl pozván.

Jak možno odstrašit upíra:

- Cibulí, česnekem, stříbrem, svatou relikvie, vytvořením kruhu z hostií, nebo z květů divokých růží okolo rakve, svěcenou vodou

Jak možno zničit upíra:

a) Proklást mu srdce dubovým kůlem, nebo železným hřebenem

b) Useknout hlavu, uložit jí mezi nohy, do ní dát hlínu (písek), spálit jeho ostatky

c) Vystavit ho dennímu světlu

d) Vyhladovět ho, zabránit mu, aby opustil rakev

e) Nejlépe je zkombinovat nejvíce uvedených možností

¨¨¨

¨

                         UPÍR

VYVOLÁVÁNÍ DUCHŮ

JAK MŮŽEME VYVOLAT DUCHY

Je mnoho způsobů, jak vyvolávat duchy, proto vám uvedu jen nějaké. Sami si vyzkoušejte jaké vyvolávání vám bude nejvíce vyhovovat a podle něj se řiďte.

a) Nejprve si vytvoříme úplně kompletní abecedu i s háčky. Poté k tomu ještě přidáme: ano, ne, nevím, číslice od jedné do deseti. Připravíme si skleničku z čirého skla a ne moc velkou. Nyní abecedu rozdáme dokolečka na hladký povrch, po kterém by sklenička lehce jezdila. Jeden z vás uchopí skleničku a řekne: "Vyvoláváme tě duchu (jeho jméno), prosím přijď mezi nás" a foukne do skleničky a položí ji doprostřed kruhu abecedy otočenou tak, aby byl otvor skleničky na desce. Jakmile toto dořeknete musíte všichni, kdo vyvolávají položit lehce ukazováček na skleničku. Po chvilce se zeptáte jestli je duch přítomen a on by měl najet na "ano" poté se můžete ptát na jakékoli otázky. A nezapomeňte mu vždy poděkovat. Když ducha chcete odvolat, tak řeknete "odvolávám" a pustíte prsty za skleničky a skleničku otočíte.

b) Sedneme si do kruhu a chytneme se za ruce. Zavřeme oči. Opakujeme 3x "Vyvoláváme tě duchu (jeho jméno) prosíme tě přijď mezi nás" pak se ho zeptáme: jestli jsi zde přítomen, udělej znamení, kterého by jsme se nebáli. Potom se ptáme na otázky, ale tak , aby se na otázky dalo odpovídat ano a ne. Ukázka: Budu někdy bohatá? Jestli ano, tak uděl znamení.

SATANISMUS

OFICIÁLNÍ NÁZEV: Církev Satanova, založena v r. 1966 v USA

VYCHÁZÍ Z : černé magie, čarodějnictví, převrácené židovsko-křesťanské nauky.

CHARAKTERISTIKA: Mimo oficiální církev existuje mnoho dalších satanistických skupin. Sjednocuje je uctívání Satana, chápaného obvykle jako osobní či neosobní princip zla. Základní knihou moderního satanizmu je Satanská bible od A. S. La Veye.
Základem La Veyova satanizmu je hlásání návratu k původní přirozenosti člověka, zejména v oblasti sexu. Zdůrazňuje nenahraditelnost vlastního poznání, které by vždy mělo být doprovázeno pochybnostmi.
Za symboly byl zvolen obrácený kříž a převrácený pětiúhelník v kruhu. Nejrozšířenějším číslem, které se k satanizmu váže, je 666. Toto číslo se objevuje v poslední knize Nového zákona a symbolizuje Bohu nepřátelskou šelmu. Existuje mnoho interpretací tohoto čísla, jehož správný tvar může být i 616. Někteří biblisté se přiklánějí k názoru, že jím autor chtěl označit císaře Nerona, jiní v něm "poznávají" např. císaře Caligulu.
Z rituální praxe satanistických skupin jsou nejznámější tzv. černé mše, které jsou jakousi převrácenou římskokatolickou mší. Může při nich docházet k sexuálním orgiím nebo obětování zvířat. Rituální vraždy lidí jsou vzácností.

SATANSKÉ DEVATERO

1) Satan znamená ukájení choutek, nikoli odříkání.
2) Satan znamená živoucí existenci, nikoli vymyšlené spirituální báchorky.
3) Satan znamená neposkvrněnou moudrost, nikoli pokrytecký sebeklam.
4) Satan znamená laskavost,k těm, kdo si ji zasluhují, nikoli lásku, vyplýtvanou na nevděčníky.
5) Satan znamená pomstu, nikoli nastavení druhé tváře.
6) Satan znamená odpovědnost vůči odpovědným, nikoli péči o psychické upíry.
7) Satan znamená člověka jako pouhé zvíře, někdy lepšího, mnohem častěji však horšího než ti, kdo kráčejí po čtyřech, člověka, jenž se díky božskému, duchovnímu a intelektuálnímu vývoji stal nejzkaženějším zvířetem.
8) Satan znamená všechny tzv. hříchy, jelikož vedou k fyzickému, mentálnímu nebo emočnímu uspokojení.
9) Satan je nejlepším přítelem, jakého kdy církev měla, jelikož ji po celá ta léta pomáhal udržovat v chodu.
Satanisté zrádce zabíjejí, z této sekty odejít nelze a proto mladí lidé často páchají sebevraždy. Toto je velice atraktivní sekta pro mnohé, zvláště mladé lidi, ale je také velice nebezpečná.

NO JÁ MÁM NA TOTO SVŮJ NÁZOR...A ZAJÍMALI BY MĚ VAŠE NÁZORY, KTERÉ MŮŽETE PSÁT DO KOMENTÁŘŮ !!! PAPA

WOODOO

Sekty provozující černou magii, zabývající se především různými praktikami souvisejícími s ovlivňováním života druhých (láska, náklonnost a další city zajišťované pomocí magie) a na druhé straně ochranou před černou magií protivníků, jejichž významným prvkem je existence zombie (mimochodem, vznik zombie je prováděn podáním tetrodotoxinu z japonské ryby fugu nebo semeny durmanu, takže dojde k omezení duševních schopností, zombie je bez paměti a duševních schopností, má strnulý pohled a poruchy chování) a používání panenky woodoo - zapichováním jehel do těla panenky se navozuje bolest a poruchy v tomtéž místě u očarované osoby.

woodo

SATANISTÉ

SATANISTY MŮŽEME ROZDĚLIT DO TŘÍ SKUPIN :

1) PROTESTANTI PROTO KŘESTANSTVÍ A MORÁLCE

V satana jako v duchovní bytost často ani nevěří. Křesťanskou morálku považují za pokryteckou, slabošskou a škodlivou. Hlásají víru v člověka, který není spoután žádnými omezeními, žije volně a pokud vysloveně a bezdůvodně neškodí, je mu vše dovoleno.

2) LIDÉ NOVÉ KULTURY, KTERÁ ZAVRHUJE TRADIČNÍ KRÁSY ŽIVOTA

Proti tomu se ve výtvarných a literárních dílech a především v metalové hudbě objevují témata hnusu, krve, smrti masakrů atd. Tito satanisté chtějí především hlavně co nejvíce šokovat a vydráždit své okolí. Často se jim to i s pomocí oděvu, účesu či typických satanských symbolů daří.

3) NÁBOŽENŠTÍ SATANISTÉ

Náboženští satanisté se ke své víře hrdě a otevřeně hlásí. Vytvořili si vlastní satanistické náboženství a uctívají satana jako reálně existující duchovní bytost. Vzývají ho a věří, že jim na toto vzývání odpovídá, dává jim sílu a vede je. Mohou provádět i rituály včetně krvavých obětí. I u nás se našly oltáře s kosterními pozůstatky malých zvířat. Satanismus jak ho známe dnes má kořeny v posledním desetiletí minulého století v jedné mystizující sektě nazývané Ordo Templi Orientis , řád O.T.O. - Orientálních templářů. Např. Sean Sellers - už jako malý vyvolával Satana a pil lidskou krev; zabíjejí lidi (děti, novorozeňata)

Jejich oběti jsou lidské i zvířecí. Věří, že jejich požitím se stanou silnějšími. Milují spojení sexu a utrpení, aktivně berou drogy.

NECHCI SEM DÁVAT OBRÁZKY PROTOŽE TOHLE NĚJAK NEMUSIM !!! 

Komentáře

Přidat komentář

Přehled komentářů

upiri jo

(upirka, 19. 11. 2014 19:51)

re:re:re: boh
ja jsem upirka
je to zabava
ja sem jina nez ostatni mne slunce nespali jen se lesknu jak diamant

Re: upiri jo

(moni, 20. 2. 2015 15:43)

ty jsi vazne upirka?

Kdo Je váš Buh ??????

(Nguyen Long , 29. 7. 2010 0:34)

vsichni verite v magii ? v kouzla v to co bylo a co bude .v moc mrtvych , ale vase vira vas uci verit bohu ,copak buh nebo krist vas uci magii ? meli by jste otevrit zaslepene oci o zapomenou boha co uci jen milovat a zit v miru ,,, tak magie nevypada

Re: Kdo Je váš Buh ??????cerna a bila magie

(marta, 29. 10. 2014 14:52)

verin dabla ma babicka mi nechala v mich zilach par kouzel ona tyto veci umela byla madarska romka.a veme to us dlouho zije umim poznat jakej je clovek a staci mi drzet jeho obleceni nebo fotku.umimi ublizit a privolat lasku.moc me to zajima a tak ctu vse vo cerne magiirikaj vome ze jsem carodejnice a meto neurazi spise na opak.

Hledám učitele

(Elis, 15. 6. 2014 14:08)

Ahoj sháním někoho kdo by byl ochoten naučit mě černou magii. Měla jsem jednoho učitele a ten pak zničehonic mě přestal učit. A od té doby jsem ho neviděla. Byla bych moc ráda dyžtak můj e-mail elisandilek@email.cz děkuji :)

satan:

(13:13, 27. 2. 2012 10:50)

Satan není zlý, je to pouze bytost, která je všem rovná. Tímhle způsobem, že o ní někdo bude psát jako o "zlé" bytosti, ji vlastně ponižuje. Děláte satana bezcenným. "Odpověď dává odpovědí" ne? nebude lhát i kdyby to mělo být co nejkrutší. To že lidé jen chtějí víc a víc neznamená, že když satan řekne NE musí být hned zlý. Je to vyvážená osobnost která nezná zlo ani dobro. A nebo tím že ho vyvoláváte dáváte tak najevo, že si myslíte, že je ubohý. Každá bytost má své pro a proti a my je odsuzovat nemůžeme. Oni vědí co je správné a co ne. Satan dává jen těm, kteří si to zaslouží a ne nevděčným lidem, kteří se mu pak jen vysmívají.

Re: satan:

(darkprincess, 20. 4. 2014 22:10)

souhlasím s tebou :) sama jsem satanistka !! (nezapomeňte mě ukřižovat) a satanismus je o tom užívat si života :) né jako ty jiný NESMSLNÝ náboženství!! :) jestli chceš můýem pokecat napiš na LussiAnet@seznam.cz

Re: satan:

(adam mág, 9. 4. 2012 14:59)

ano, souhlasím, není bezcený, spousta lidí byho dokázala zničit, ale kdyby ho někdo zničil, nebyla by na světě rovnováha. je to sice hajzla pěkně mě poslední dobou sere, ale kdby to nědělal on, tak se stejně najde někdo jiný

woodoo

(navrhacek, 18. 3. 2014 16:46)

skvělí nápad vyrobim si woodoo jedne retartky z nasi ulice a budu ji pichat porad hahaha woodoo je nej!!!!!!!!!!
cerna magie je super ovladani lidstva juhu

za prirodu ne za vas

(marf, 19. 1. 2014 23:56)

je to k smichu to cist.Kdyz clovek veri tak proc ho kuna nenehate,jsem verici v prirodu a vse kolem co se deje,

satan

(pekelnik, 23. 8. 2009 12:10)

on je pan vseho a kdo vnej veri je pod jeho ochranou
a ma sanci stat se jeho sluhou
a buh............neni aji kdyby byl je to sradca

Re: satan

(Marf, 19. 1. 2014 23:48)

Nechapu proc si tu nadavate Vy sraci,Nevite co mate asi vedet natoz se chovat

Re: satan

(Dredfox, 16. 7. 2011 3:43)

Ty debile jak jak může satan existovat sám o sobě ? to je jako kdyby existovala smrt bez života, šílenství bez zdravého rozumu, navíc je jen jeden Bůh pravý, spravedlivý a krásný a potom je tu jeho opak který vznikl zdvojením jednoty, to jest když Bůh vstoupil do hmoty, to jest Satan jeho opak takže není bůh jak se mylně domníváš :) je logické že opak boha bůh být nemůže, právě proto, že je to jeho opak

Re: Re: satan

(marf, 19. 1. 2014 23:41)

Nechapu ty Vase snad lidske keci Vy naivky,ktere nadrazuji saamotne pisatele.Seru jak ona na Vas,

Re: Re: satan

(adam mág, 9. 4. 2012 14:57)

hej ty debile co psal tento text. kurva, já se zajímám o magii a nesnáším jak ponižuješ magii tím, jak do ní sereš boha. bůh je kapitola sama pro sebe. 1. jsem ho ještě neviděl (což o satnovy říct nemůžu) 2. bůhu je stejný slaboch jako satan, možná i větší.
A teď pro ty, co uctívají a věří v satana: Je to jenom na vás, jakou cestou se dáte, jestli na scestí a pod něčím velením, nebo jestli si vyberete cestu jako já. Já nejsem vázán černou ani bílou magií. Satan má jediné mínus a to sice, že si neuvědomuje co dělá a tím, jak některé satanisty ovládá, že jim pak někdo jako já může zkazit celý život.
Pro ty co to nepochopily: Satan si hraje na něco , co by nebyl vaši podpory, je to vlastně jenom krysa, která je sama posraná až za ušima. schválně tu napište, kdo ho už vyvolal a řekl mu do očí, že je to velký zmrd. .. určitě nikdo, ale potom, co posral život několika lidem, které znám sem ho dost oslabil a má ze mě strach. Kterýkoli satanista, který to má v hlavě v pořádku by si uvědomil, že ho satan jenom využívá. A jakmile umřete, tak si na vás ani nevzpomene. On akorát tahá za šňůrky a vy jak čuráci skáčete jak píská.

Já už jsem jednomu satanistovi rozjebal život, a to kvůli satana

SATAN je u mě jenom málé děvče a zmrd zmrd zmrd zmrd a zmrd. Ubohá sračka :-)

Re: Re: Re: satan

(666, 9. 6. 2012 15:01)

a ty zas budeš nějaky maly srač co ma asi 12 roku co bež račí zpatky za 8 mily ty sračy a boha sy vem sebou

Re: Re: Re: satan

(Gandalf, 6. 8. 2012 21:50)

Tyhle kecy serou Boha a právě jsi nasral i Ježíše, ty bezbožný malý kokot.

boch

(jaro, 7. 8. 2011 12:17)

hale buzerante nenadavej bohu kokote

Re: boch

(dark demon, 29. 1. 2012 15:30)

di do pici s bohem

Re: Re: boch

(upir , 5. 11. 2013 16:37)

hele jeste jednou budes nadavat bohu tak ja si te najdu a kousnu te tak toho laskave nech nebo muses dopadnout ty a tvoje cela rodina jasny


1 | 2 | 3 | 4 | 5 | 6

následující » 

 

 

Z DALŠÍCH WEBŮ

REKLAMA