Jdi na obsah Jdi na menu
 


KOUZLA NA LÁSKU

1. CHCEŠ ABY SI TĚ VŠIMNUL :

Potřeby: 7 okvětních lístků růže

7 jadérek z jablka

7 kapek vanilkového extraktu

7 kapek jahodové šťávy

7 kapek malinové šťávy

7 polévkových lžic vody

2 lžičky skořice

Postup: Sedmý den v týdnu (neděle) smícháš v sedmou hodinu (ráno nebo večer v sedm) při svitu sedmy červených svící všechny svoje přísady v hrnci. Sedmkrát vše zamíchej a opakuj při tom toto zaklínadlo: " míchám tady bouři, ať jeho srdce po mě touží."

Směs uvař, slij přes síto a dej do ledničky. Následujících sedm dní si každý den ráno vezmi jednu lžičku lektvaru. Tvoje tajná láska tě uvidí v úplně jiném světle a tvé záření se mu bude zdát okouzlující.

2. CHCEŠ ABY SE DO TEBE ZAMILOVAL :

Chceš, aby se do tebe tvá tajná láska zamilovala, nos u sebe dva květy bílé růže. Jeden v pravé kapse u bundy a druhý v levé. V noci si dej jeden květ vedle sebe na polštář a druhý k nohám. Po třech dnech květy spal žlutou svící. Pak už je vše jen otázkou času, než se chytí.

3. CHCEŠ ABY TĚ POLÍBIL :

Na bílý kus papíru obtiskni svoje červeně namalované rty. Papír spal nad červenou svíčkou. Představ si kluka, který by tě měl políbit a říkej: " polib mě, až se uvidíme. Polib mě (jméno tvé lásky). Řekni, že jsem ti chyběla a polib mě!!!

4. CHCEŠ SE ZBAVIT TRÁPENÍ S LÁSKOU :

Postav růžovou svíčku mezi bílé a na papír napiš jméno kluka na kterého chceš zapomenout. Papírek se jménem spal v plamenu růžové svíčky a říkej: " ať tvé jméno shoří jasným plamenem to, že na tebe zapomenu mě osvobodí v tento moment"

Popel nech napadat do misky s vodou. Toto kouzlo působí nejlépe při úplňku.

5. CHEŠ POZNAT SVÉHO BUDOUCÍHO KLUKA :

a) Vystřihni z papíru srdce a napiš na něj jména kluků, kteří se ti líbí.

Pak ho otoč popsanou stranou dospod a propíchni ho jehlou na

libovolném místě. Propíchnuté jméno bude patřit tvé budoucí lásce!

když se netrefíš do žádného jména, znamená to, že si na lásku ještě

nějaký čas počkáš anebo, že to pravé jméno na srdci chybělo.

b) Chceš zjistit, jak se bude jmenovat tvůj kluk, kterého v nejbližší

době potkáš? Než půjdeš spát, dej si pod polštář kartičky, na které

napíšeš klučičí jména. Ráno po probuzení si jednu vytáhni, a hned

se to dozvíš!

c) Chceš vidět ve snu svoji budoucí lásku,Kup si sušenou levanduli,

naplň s ní plátěný pytlíček, dobře ho zavaž a dej pod polštář. Krásné

sny o tvém vyvoleném.

d) Nastříhej z papíru třináct stejných kartiček. Pak napiš na šest z nich

voděodolným fixem svoje přání. Zamíchej kartičkami a všechny je

polož na dno misky nebo umyvadla. Pomalu na ně malým proudem

nalévej vodu a pozoruj popsané kartičky. Ta, která jako první vyplave

na povrch, ti napoví, které přání se ti splní. Pokud vyplavou nepopsané

kousky papíru, na splnění svých přání si budeš muset ještě chvíli počkat.

e) JEN PRO ODVÁŽNÉ !!!

Tohle je jen pro silné nervy. O půlnoci zapal svíčku a zhasni světlo.

Postav se před zrcadlo a opakuj, že chceš vidět tvář svého budoucího

kluka. Musíš se hodně soustředit… a magie začne působit! Nad tvým

ramenem se objeví obrys klučičí tváře.

KOUZLA A ČÁRY

Kouzla a čáry jsou součástí čarodějnictví, kterou nejčastěji používá čarodějnice pracující sama. Kouzla dělají celé skupiny , ale existují velmi účinná kouzla, která může provádět jednotlivec. Nejdůležitější pro čarování jsou CITY. Musíte CHTÍT, aby se něco stalo. Musíte si to přát celou svou bytostí a prostřednictvím této touhy vložíte veškerou svou sílu do kouzla. To je důvod, proč je mnohem lepší dělat taková kouzla pro sebe než žádat někoho jiného, aby to pro vás udělal. Jestliže děláte nějaké kouzlo pro druhou osobu, neexistuje způsob, jakým by se vám mohlo podařit vložit stejnou dávku emocionální síly do naplnění přání druhé osoby. Jak na to? Vytvořte jednoduchý kruh a čarujte v kteroukoli dobu. Ale pozor, správně byste měli čarovat na místě, kde vás nikdo nebude rušit! Kouzlo opakujte 3x do týdne, výsledky se dostaví. Můžete dosáhnout všeho, co chcete, ale pamatujte si jedno pravidlo: "Dělej, co chceš, pokud to nikomu neuškodí".

Dám vám doporučení vyzkoušet tento jednoduchý testík, který sice zná víc lidí ale je to fakt dobrý na zjištění magických schopností !!!

Požádejte kamaráda, známého, mamku, taťku, sourozence nebo jinou osobu aby se svlékla do pasu a posadila se zády k vám. Natáhněte ruku s dlaní obrácenou dolů a prsty u sebe a namiřte ji na její záda. Konečky prstů udržujte ve vzdálenosti asi 2,5 cm od povrchu pokožky. Teď pomalu pohybujte rukou nahoru a dolů podél páteře. Snažte se držet paži rovně a soustřeďte své myšlení na vyslání veškeré své energie svou paží do ruky a konečků prstů.

Pokud vám osoba sdělí, že nic necítí, tak vám nerada musim říct že vy asi pravděpodobně žádnou vnitřní sílu nemáte, a nebo jste si test udělali jen z legrace. Ale pokud vám osoba sdělí, že cítila lehké šimrání, spíše brnění, nebo i něco jiného, gratuluji. Pro vás bude čarování hračkou. Fakt to zabírá J papa :-*

ZAKLÍNADLA

Zaklínadlo lásky

"Vyzývám vás nebeské síly, ať dojde má zpráva k svému cíly. Ať zjistí můj (jeho jméno) milý, že mě má rád, ať láskou ke mně nemůže spát". Ať se tak stane.

Zaklínadlo počasí

Už nechcete sedět mlčky doma a sledovat to otravné deštivé počasí? Zde je možnost. "Archilus, Pilantus, Djamo"

Zaklínadlo štěstí

"Od této chvíle bolesti zmizí, smůla a trápení budou mi cizí. Těším se na štěstí, už nejsem v krizi"

Zaklínadlo proti zlým duchům

"Prach jsi a v prach se obrátíš. Na věčnosti, ať zlý duchu shoříš"

 

Komentáře

Přidat komentář

Přehled komentářů

.,ůl,l,l,l,

(Dana, 8. 4. 2013 11:40)

§)ů)ů§oů§óiůoóúíúůíopů´iiůp

kopirovanie

(kopirovanie, 30. 3. 2013 17:09)

to už všetci nevedia čo maju robit všetci čo urobia stranku o magii tak kopiruju od druhichsko to iste ste s tim trapni ja mam magiu velmi rad vi mi ju tim ničite chcem poriadne zaklinadla čo funguju

Dotaz

(Terry, 13. 3. 2013 14:46)

Nezná někdo zaklínadlo na noční můry. Fakt nevim co s tim, většinou se mi zdaj o nadpřirozenu. Jsou fakt strašidelný, na horory se nedívám tak nevim jak se to v mí hlavě vyrojí.

Magie je špatná.

(Didi, 14. 7. 2009 17:30)

Magie ať bílá nebo černá je hnusná věc se kterou si nemáme vůbec zahrávat. Dokáže člověka pohltit natolik že se už nedokáže vyhrabat zpět bez pomoci Boha Hospodina. Magie je velice lákavá...nabízí vám moc a mnoho dalších příjemných pozemských požitků. Ale je to pouze lest démonů do které se často necháme chytit, protože toužíme po moci a ostatních věcech. Z našeho pohledu to vypadá že my využíváme temné síly, ale je to naopak. Temné síly využívají nás...a když chceme přestat tak nás ze svých pařátů už jen těžko pustí...a když ano tak prázné místo které v nás zanechali můžou velice rychle obsadit znovu pokud jej nenaplníme Duchem svatým...Otázky na cokoliv mi můžete psát na e-mail: krestanka@email.cz

Re: Magie je špatná.

(Dredfox, 19. 7. 2011 2:10)

Magie není temná síla, je zcela přirozená, je to tvoje vlastní síla, síla jenž pracuje s astrálem, neboli s duševnem :)Duch Jediného ho obdařil svobodnou vůlí, má právo vybrat si mezi dobrem a zlem je jen na člověku jak s ní naloží, samozřemě musí počítat s následky, problém je v tom, že za to čeho dosáhne pomocí té moci zaplatí víc než kdyby to udělal bez ní. Větší moc znamená větší odpovědnost. Všechno co uděláš se ti třikrát vrátí.

magie

(paul, 1. 1. 2013 12:35)

je mi 10 let a moje rodina jse zajma o magii nejsem moc mladej abych se staral o magii

Re: Magie je špatná.

(radka, 5. 11. 2011 23:17)

jako to mislite vazne jo jajj

Re: Re: Magie je špatná.

(Nauč se psát, 29. 5. 2012 20:05)

Když jsi tak chytrý a zpochybňuješ to tu tak se alespoň prosím pěkně nauč psát......píše se MYSLITE!!!

Re: Magie je špatná.

(lukas, 12. 12. 2011 10:19)

to máš pravdu že si sní nemáme zahrávat ale nesouhlasím že je hnusná to ne, je to dar přírody...

Re: Magie je špatná.

(Dark Robko, 26. 2. 2012 1:14)

ako mozes nadavat na magiu pises tu velice o cirkvy co ta dokazala je to akurat jeden blud kery je tu od 13 storocia a nic nerobi len kradne ludia si nabozenstvo moc beru boh nikdy neni a neexistoval neni su na to fyzicke dokazy nemozes povedat ze magia je spatna vec su dva druhy magie ktore su to miliony rokov biela alebo povedane (wicca) a temna kazda je zamerana na nieco ine biela na to pomoct cloveku a temna sluzi na svoj osobny prospech ja mam gen magie v krvy od narodenia 17 rokov a som mag temnoty ako bol moj otec dedo pradedo a prapradedo mam vlastnu knihu tienov ktora obsahuje zaklinadla ako na niekoho pustit duchov ako prevziat jeho telo ako ho usmrtit ako ho znova reinkarnovat ako roztrhnut dusu a podobne vsetko su to take zaklinadla ktore dokazu znicit svet Horoim len to nech sa cirkev a magia nemisa spolu lebo bol by som zvedavy kto by tu bitvu vyhral ci vy a vas duch svaty alebo nasa temna magia ktora vas zmeni na prasok.

Re: Magie je špatná.

(Kiik, 5. 4. 2012 21:02)

Pro tebe je špatná,protože si křesťanka..Podle mailu..Já už to dělám 2 roky a nic na tom není.Sice trochu riskantní,ale nic špatného..U nás se to dědí ob generaci a já to dostala od svoji babči...:) ..Taky znám dobrý zaklínadlo na erekci,ale nemůžu zaručit že bude fungovat..(Já ho nezkoušela)... :D Takže pro tebe ty Didi..Temno a vina zaplaví tvou mysl,ať tvá duše promění se v krysu! (babčino zaklínadlo(když se vysloví rozzuřeně funguje!)) :)

Re: Re: Magie je špatná.

(........, 18. 4. 2012 15:23)

ahoj mě to taky moc zajíma mužem si napsat třeba na mail?..lucywomen@centrum.cz

Re: Re: Magie je špatná.

(Natka, 27. 5. 2012 15:14)

Jak čaruješ???

Re: Magie je špatná.

(, 29. 5. 2012 20:10)

Jasně takže magie je špatná a co je křesťanství....zabiješ člověka vyspovídáš se a je ti odpuštěno?!?! Zamysli se nad sebou a nepiš sem takovíhle nesmysli!!!!

Re: Magie je špatná.

(kajana, 25. 6. 2012 15:41)

hele skoč dozdi stim tvým magie je špatná a uz sem nepis jo

Re: Magie je špatná.

(kikka, 18. 7. 2012 12:36)

magie musíš ovládat a držet na správné uzdě

Re: Magie je špatná.

(Kveta, 6. 3. 2013 15:57)

ano souhlasim stebou neni to dobre je to vse od zlich demonu kteri chteji aby sme meli to co chcem a pocem touzime tak to delaj tak aby clovek uveril a byl v pokuseni ale lidi neverte temo verte a modletese za vse co chcete a buch vas za to obvceci verte a pude vam dano neni to o tom ze se pomodlite za tu vec 1 nebo2 kazdi den se modlete a jednoho dne vase prosba pude vislisena!nejsem blazen ale lide co jsou na tomhle svete tak sou protoze neveri boha je tu moc zla ale jednoho dne se kazdej clovek docka boziho rosudku a pak pude litovat ale ti kteri veri tak pudou mit klid ted si o me rikejte co chcete nadavejte mi za to co tu pisu ale ja vim svi

Magie

(Veronika, 27. 2. 2013 11:45)

Teda řeknu Vám tohle je skvělé je tu všechno!!!!!Jsem za tohle moc ráda.....

kouzla na lasku

(pavel, 29. 1. 2013 21:25)

umim privolat lasku i vratit milovanou osobu mail pavel8311@seznam.cz, telefon 721609911

Re: kouzla na lasku

(milan, 3. 2. 2013 18:12)

přvolej moji lasku milujiho menujese milan jase menuji vlasta


« předchozí

1 | 2 | 3 | 4 | 5 | 6 | 7 | 8 | 9 | 10 | 11 | 12 | 13 | 14 | 15 | 16 | 17 | 18 | 19 | 20

následující »