Jdi na obsah Jdi na menu
 


OBRANA PROTI KLETBÁM A UHRANUTÍ

Na obranu proti kletbám je nejjednodušší použít nějaký amulet. Ten nejznámější je pentagram. Před jeho použitím je třeba ho magicky aktivovat. Udělej běžný zasvěcovací rituál a při něm mu dej úkol, aby Tě chránil před kletbami.V případě, že jsi prokletý, tak pro zrušení kletby je potřeba znát přesnou proklínací formuli. Stačí potom obrátit příčiny a následky - tím kletbu ukončíš. V tomto případě je potřeba hodně zkušeností a znalostí magie.

PŘÍKLAD ZRUŠENÍ KLETBY:
Je jediná síla, jenž je dokonalým zrušením kletby a jejím obrácením v nejpozitivnější dobro.
Tímto ruším všechny příčiny, následky, formy a projevy kletby, kterou na mě seslal
. . .uveď jméno zaklínače (pokud ho neznáš nebo si nejsi jistý, tak ho neuváděj)...
a měním je v nejpozitivnější dobro.
V této chvíli je třeba znát cíl kletby a říci v co dobrého se má transformovat.
Např.: Smůlu a nemoci měním ve štěstí a zdraví.
A tak se staň!

Na lehčí formu kletby - uhranutí jsou zase dobré bylinky, například je na něj výborná šalvěj. Udělej si z ní odvar a okoupej se v něm - to Tě očistí. Pokud se nebudeš oplachovat a necháš si bylinný odvar uschnout na těle, tak Tě bude celý den chránit proti uhranutí.

Pokud máš pocit, že jsi uhranutý, tak můžeš udělat očistné kouzlo. Zapal svíčku, nasyp kolem ní šalvěj a sůl. Prones zaříkadlo na zrušení uhranutí a máš klid. :o)

ZAŘÍKADLO PROTI UHRANUTÍ:
Zaklínám Tě ohněm, vodou, vzduchem a zemí. Síly Světa volám Vás na pomoc, ozvěte se mi.
Vše zlé co ubližuje mi, ať vrátí se zpět zemi.
Co špatné potkává mě, nechť odejde co nejdál ode mě.
A tak se staň!

 

Komentáře

Přidat komentář

Přehled komentářů

Re: cerne myslenky

(Vl, 31. 12. 2016 20:28)

Zkuste p. Holuba, je to zlaticko

Pomoc

(Lada, 2. 11. 2016 13:26)

Prosim o pomoc. Jsem nejvetsi smolarka, asi jsem nejaka prokleta. Vladka.klu@seznam.cz

prokletí

(Petr, 12. 10. 2016 21:53)

Potřebuju moc pomoct děkuji napište mi na petrvales8@seznam.cz je tu velmi nutný

Ochrana

(Lenka Novotná , 21. 9. 2016 14:51)

Zdravím mě pomohla kartářka Evelyn mohu jen doporučit .Má věštírnu v Praze .

samá smůla

(Zuzka , 9. 4. 2016 8:05)

Dobrý den,
chtěla bych se Vás zeptat jak bojovat proti nějaké zlé kletbe.
Vždy se mi relativně dařilo ale poslední dobou se ta smůla už nějak kumuluje že i ostatní tvrdí že to snad není možné.

Dokonce si myslím, že asi vím o jakou osobu se jedná v případě nějaké kletby. Bývalá kolegyně mi strašně záviděla oblíbenost u kolegů a celkově byla zlá a zabývala se vkládáním karet a věřím že i nějakou magií. Zaujalo mě, že se takovou obranou zabýváte už 20 let. Nevím, zda by jste byl ochotný mi poradit, ale pokud ano, budu rada. Email:starandromeda @seznam.cz

Re: samá smůla

(ebina, 17. 5. 2016 21:49)

máte někdo zkušenosti ,jak zrušit prokletí,? mám pocit že nic nepomáhá

Re: poučení

(x-andr, 30. 6. 2016 23:16)

četl jsem zde spoustu proseb o pomoc proti kouzlům a černé magii , ale i spoustu nabídek , které pomůžou . Jen bych chtťěl upozornit na spoustu podvodníků kteří se budou na Vašem trápení slušně finančně živit a ani Vám nepomohou. Jelikož se o takové věci zajímám mnoho let můžete mi věřit, že nebylo mnoho takových kterým někdo pomohl od problému, ale dokonce mu ho i zhoršil. Je to smutné, ale pravdivé. Vždy si vše pořádně rozmyslete, než někoho požádáte o pomoc a spíše se nechte véct svou intuicí, než sebechválou skoromágů.

Otázky

(Oisian, 11. 11. 2014 13:28)

Zdravím, jestli má někdo nějaké otázky ohledně magie a rituálů, můžete se mě zkusit zeptat.
Jen prosím, nepište mi, jestli jste 10-ti letá holčička naivně myslící si, že je čarodějka -.- To vážně ne XD
S magií mám zkušenosti...
E-mail : oisian.mage@email.cz

Re: Otázky

(x-andr, 30. 6. 2016 22:49)

Nepleťte se, znám pár malých děťí s takovou mocí, že by jste užasl. X-andr

čarodějky

(beberibe, 28. 6. 2016 8:00)čarodějky se zrodily z popela dračího tak požádej dabla samotného jenž umři!kdo si to přečet tak do 5 dnů umře musel jsem to napsat jinak bych umřel do 5 dnů kdo si to přečet tak to napište do jinýho blogu nebo umřete do 5 dnů a to fakt!!!

Jak poznam ze jsem ocarovana?

(Tina, 13. 5. 2016 10:55)

Prosím o pomoc..múj email tinabalazova@email.cz dekujiii

Jak poznam ze me zacaroval

(Beta, 3. 4. 2016 0:25)

Mam pocit ze muj byvali pritel pouzil kouzlo abych k nemu neco citila jak to poznam?

raymondhillsfinance@hotmail.com

(Raymond Hills, 31. 12. 2015 10:57)

Děkuji vám všem, kteří tam dal moje firma dobré důvěryhodnost rekord, pokud jde o financování. Naším cílem je pomoci lidem s penězi při nízkém zájmu o 3%. Chci, aby tento prostředek používat informovat všechny, kteří potřebují financování úvěru jakéhokoli druhu, neváhejte kontaktovat prostřednictvím níže podrobnosti.
Telefon: +1 567-351-0183
E-mail: raymondhillsfinance@hotmail.com
Webové stránky: www.raymondhillsfinance.wix.com/raymondhillsfinance

Mr. Raymond Hills

mikepetter11@outlook.com

(Mike Petter, 1. 12. 2015 16:22)

Dobrý den, Jste ve finanční potíže? Úvěr je třeba splatit účty a dluhy? Chcete se začít nový podnik nebo zlepšit vaše podnikání? Kontaktujte nás ještě dnes na finanční řešení e-mail: mikepetter11@outlook.com kvalifikace: 1) dlužník musí být nejméně 18 let 2) I se špatnou úvěrovou, získání úvěru dlužník Záruka 3), finanční prostředky mohou být poskytnuty na nízký kredit.

žádosti o úvěr

Jméno:
Země:
Adresa:
Telefon:
Stáří:
Postavení:
Povolání:
Měsíční příjem:
Výše úvěru:
Trvání:
Účel fondů:

Díky panu Mike Petter

franklinosayandescott@gmail.com

(franklin scott, 30. 10. 2015 16:00)

Ahoj všichni Jsem paní Juliana Lopez, z Texasu, USA. Budu se chtěl podělit dobrotu Boží v mém životě po tolika měsících se snaží získat úvěr na internetu a byl scammed tak jsem se stal neklidná a zoufalá při získání úvěru od legit věřitele on-line. Ale jak by si to Bůh, viděl jsem komentář od přítele s názvem Anabel a mluvila o této důvěryhodně úvěr společnosti, kde získala její půjčky rychlé a snadné bez stresu a tak se mě seznámil s mužem volal pan Franklin Scott, který ovládá firmu volal FRANKLIN SCOTT úvěr společnosti, a tak jsem požádal o úvěr součet ($ 900,000.00USD) s nízkou úrokovou sazbou ve výši 2%, takže úvěr byl schválen a uložen do svého bankovního účtu za méně než 48 hodin, to bylo, jak jsem byl schopen dostat zpět na nohy, jak se udržet mé zlomené chod firmy a také splatit své účty, takže jsem radí každého z vás, kteří se zajímají o získání úvěru bez ručitele, žádná kontrola kreditu, ne co signatář se jen 2% úrokovou sazbou a lepší splácení Plány / plán, aby se zavděčil kontaktujte pana Scotta Franklin, můžete ho kontaktovat přes jeho e-mailu: franklinosayandescott@gmail.com

Paní Juliana Lopez.

Jak jsem dostal půjčku bez stresu

(Anni, 24. 10. 2015 15:14)

Translate
Bůh má požehnej mě se třemi dětmi a milující manžel, slibuji, že sdílet toto svědectví, protože Boží prospěch v mém životě, 4 měsíci jsem byl v zoufalé potřebě peněz, takže jsem si myslel mít úvěr pak jsem běžel do nepovolaných rukou, kteří prohlašoval, že je půjčka věřitel nevěděl, byl podvod. Sbíral $ 1860 ode mne a odmítají a napište mi, od té doby jsem byl plést, ale Bůh mi přišel na pomoc, jeden věřící neděli jsem šel do kostela po službě sdílím nápad s členem Církve a ona zavést mě k úvěru agenturu s názvem Mrs.Rita půjčka pomoc řekla, že dostala $ 300000 úvěrem agenturou. Sbíral jsem si úvěr agentura e-mailovou adresu a já e-mailem je v pondělí ráno, když mi řekl, že pravidla a regulace a já za ním. Po zpracování dokumentů dala mi půjčku ve výši $ 700000. Každý, kdo ji můžete kontaktovat prostřednictvím e-mailu: její mrsritaloanhelp@gmail.com~~HEAD=pobj a já vím, že se musí půjčovat, protože jsou nejlepší.


Hledám někoho, kdo umí proklít člověka.

(Veronika, 16. 10. 2015 22:32)

Ahoj. Hledám někoho, kdo umí proklít člověka. Pište mi na email - vverunk57@seznam.cz. Otec mi zabil mámu nožem. Chci aby za to zaplatil manželstvím. Má novou manželku. Na to co udělal mámě chci málo.....

Re: Hledám někoho, kdo umí proklít člověka.

(j, 18. 10. 2015 13:30)

To neni dobry napad. Trpet nebude jen on, ale i vy, a to vic nez on. Proc tomu tak je by vyzadovalo sirsi vysvetleni, ale souvisi to s pojmem 'karma'.

nabídka úvěru

(daniel williams, 23. 6. 2015 0:19)

To je informovat širokou veřejnost, že nabízíme úvěr v různých kategoriích, jako je podnikatelský úvěr, osobní půjčky, lékařské úvěr, auto úvěr a bezpečné úvěru. Nabízíme půjčky i se špatnou úvěrovou. Potřebujete podnikatelský úvěr k financování podnikání? budete potřebovat osobní půjčku platit své účty? naše služby je velmi jednoduché a snadné a to je na levné úrokové sazby. laskavě kontaktujte nás ještě dnes V případě zájmu o naše služby.fistbank0011@gmail.com

Re: nabídka úvěru

(sustr, 19. 8. 2015 17:28)

mel bych zajem o uver muj kontakt 774343066


« předchozí

1 | 2 | 3 | 4 | 5 | 6 | 7 | 8 | 9

následující »