Jdi na obsah Jdi na menu
 


OBRANA PROTI KLETBÁM A UHRANUTÍ

Na obranu proti kletbám je nejjednodušší použít nějaký amulet. Ten nejznámější je pentagram. Před jeho použitím je třeba ho magicky aktivovat. Udělej běžný zasvěcovací rituál a při něm mu dej úkol, aby Tě chránil před kletbami.V případě, že jsi prokletý, tak pro zrušení kletby je potřeba znát přesnou proklínací formuli. Stačí potom obrátit příčiny a následky - tím kletbu ukončíš. V tomto případě je potřeba hodně zkušeností a znalostí magie.

PŘÍKLAD ZRUŠENÍ KLETBY:
Je jediná síla, jenž je dokonalým zrušením kletby a jejím obrácením v nejpozitivnější dobro.
Tímto ruším všechny příčiny, následky, formy a projevy kletby, kterou na mě seslal
. . .uveď jméno zaklínače (pokud ho neznáš nebo si nejsi jistý, tak ho neuváděj)...
a měním je v nejpozitivnější dobro.
V této chvíli je třeba znát cíl kletby a říci v co dobrého se má transformovat.
Např.: Smůlu a nemoci měním ve štěstí a zdraví.
A tak se staň!

Na lehčí formu kletby - uhranutí jsou zase dobré bylinky, například je na něj výborná šalvěj. Udělej si z ní odvar a okoupej se v něm - to Tě očistí. Pokud se nebudeš oplachovat a necháš si bylinný odvar uschnout na těle, tak Tě bude celý den chránit proti uhranutí.

Pokud máš pocit, že jsi uhranutý, tak můžeš udělat očistné kouzlo. Zapal svíčku, nasyp kolem ní šalvěj a sůl. Prones zaříkadlo na zrušení uhranutí a máš klid. :o)

ZAŘÍKADLO PROTI UHRANUTÍ:
Zaklínám Tě ohněm, vodou, vzduchem a zemí. Síly Světa volám Vás na pomoc, ozvěte se mi.
Vše zlé co ubližuje mi, ať vrátí se zpět zemi.
Co špatné potkává mě, nechť odejde co nejdál ode mě.
A tak se staň!

 

Komentáře

Přidat komentář

Přehled komentářů

odpověď pro Petra

(finkulka, 8. 12. 2008 17:01)

je na tebe nějaké jiné spojení s vyloučením veřejnosti? Spěchá, slábnu. Díky moc.

Odpověď pro F

(Petr, 5. 12. 2008 12:53)

Zkus vyhledat léčitele, nebo bílou čarodějku.(ale pozor na podvodníky)
Tady tu radu ohledně obraně, proti kletbám radši sama nezkoušej. Pokud vím, tak sami to ze sebe snímají pouze zkušení mágové. Co máš konkrétně za problém? Kletbu, nebo uhranutí?

dokáže někdo pomoci?

(finkulka, 3. 12. 2008 15:49)

Potřebuji doopravdy pomoci. Bráním se sama, marně. Toto není hra a ani sranda. Najde se někdo, kdo bude umět doopravdy pomoci? Děkuji.

kledby

(xirisx, 11. 7. 2008 18:32)

prosím o pomoc svému synovy vím jistě že byl očarován a to v rodině své přítelkyni,protože oni provozují kledby a muj syn aby se zamyloval do té přítelkyně a ona ho ted ovládá je to až neskutečný je to moc hodný kluk a oni si sním dělají co chtějí prosím o zrušení kledby,chci aby na ní zapoměl a necítil kní žádné city ,jinak si zničí celí život přece musí někdo existovat kdo mu pomuže on nás už ani nevnímá prosím odepište mi xirisx.centrum.cz

kletby

(Deathwing, 15. 12. 2007 22:16)

Jestli chcete nějaké kletby mám jich asi 30 tak mi napište na E-mail:Neltarion@seznam.cz

Prokletý byt

(Radmila Kubová, 5. 12. 2007 15:29)

Dobrý den,jsem zoufalá a prosím o pomoc.Jsme manželé s jedním dítětem a druhým na cestě.Rekonstruujeme byt a mám pocit,že je tento byt prokletý.Nic se při rekonstrukci nedaří,se vším jsou problémy.Prý muž,který v tomto bytě bydlel zavraždil svou manželku a nyní je ve vězení.Ovšem tento čin se nestal v tomto bytě ale kousek od domu,ve kterém se byt nachází.Mám hrůzu z toho,že až se do bytu nastěhujeme,bude nás provázet jen neštěstí.Co dělat?Děkuji za odpovědˇ.S pozdravem Radmila Kubová.

oduhranuti

(JOJ, 2. 4. 2007 0:05)

no...tady u nas to je bezna zalezitost...uhranuti,a nasledne oduhranuti...uhranout muzou jen modre oci,snad i sede....uhranuti se pozna podle rozpousteni oleje ve vode...jinak se oduhrancuje soli...a olejem,myslim..a pak se to nekam odleje,ne do kvecinace,jestli nechcete prijit o kvitko...moc presne to neznam...proto jsem se prisel kouknout..nemam totiz pismenka na nase stranky,bohuzel.....a vidim,ze to tady moc vazne neberou..fakt jsem se zklamal.totiz bych ted potreboval oduhrancit...ale sam sebe to myslim ani nejde

...

(Miferin, 21. 3. 2007 18:31)

Proti kledbám není obrany zvláště proti smrtícím


« předchozí

1 | 2 | 3 | 4 | 5 | 6 | 7 | 8 | 9