Jdi na obsah Jdi na menu
 


UPÍŘI

5. června 2006 21:13 | Cassidy Bast | ČERNÁ MAGIE

Upír, někdy též vampír. Toto slovo vzbuzuje v některých z nás posvátnou hrůzu, u jiných úsměv na tváři. Odkud se však vynořily pověsti o podobenstvích a zvících upírů? Nejen Slované, ale už i staří Keltové a jiné národy měli své příběhy a pověsti o upírech. Nejznámější připodobení upíra je neživá bytost vysávající krev z živých smrtelníků. Některé mýty rozdělují upíry na dva druhy. Jedni se stanou upíry nedobrovolnými dárcovstvími krve tak, že za to asi nedostanou čestnou plaketku doktora Jánského. Jsou jistým způsobem nedokonalý a slouží pouze jako nástroj druhé skupině mocnějších upírů tzv. upířích knížat. Ti stojí na vývojovém žebříčku podstatně výše než lidé. Upír oproti lidem nesnese denní světlo, protože sluneční paprsky ho mohou zabít pokud ovšem nepoužije krém s ochranným faktorem 153,2 . Den tráví upír ve svém hrobu či kobce. V okamžiku kdy zapadá poslední paprsek slunce, vychází na lov lidí, neboť potřebuje zahnat svůj hlad. Jak všichni víme, hlad je převlečená žízeň. Dle některých pramenů je nutno říci, že jednorázové kousnutí nemusí nakazit oběť vampyrismem - to by se totiž celé lidstvo proměnilo v upíry.

Některé základní charakteristiky :

- Osláblost, bledost, pot na čele po probuzení, zlé sny, pocit únavy.

Schopnosti upíra:

- Mohou se měnit v mlhu, krysu, netopýra (v podobě netopýra nesmí přeletět vodní tok). Nesmí vstoupit do domu do něhož nebyl pozván.

Jak možno odstrašit upíra:

- Cibulí, česnekem, stříbrem, svatou relikvie, vytvořením kruhu z hostií, nebo z květů divokých růží okolo rakve, svěcenou vodou

Jak možno zničit upíra:

a) Proklást mu srdce dubovým kůlem, nebo železným hřebenem

b) Useknout hlavu, uložit jí mezi nohy, do ní dát hlínu (písek), spálit jeho ostatky

c) Vystavit ho dennímu světlu

d) Vyhladovět ho, zabránit mu, aby opustil rakev

e) Nejlépe je zkombinovat nejvíce uvedených možností

¨¨¨

¨

                         UPÍR

VYVOLÁVÁNÍ DUCHŮ

JAK MŮŽEME VYVOLAT DUCHY

Je mnoho způsobů, jak vyvolávat duchy, proto vám uvedu jen nějaké. Sami si vyzkoušejte jaké vyvolávání vám bude nejvíce vyhovovat a podle něj se řiďte.

a) Nejprve si vytvoříme úplně kompletní abecedu i s háčky. Poté k tomu ještě přidáme: ano, ne, nevím, číslice od jedné do deseti. Připravíme si skleničku z čirého skla a ne moc velkou. Nyní abecedu rozdáme dokolečka na hladký povrch, po kterém by sklenička lehce jezdila. Jeden z vás uchopí skleničku a řekne: "Vyvoláváme tě duchu (jeho jméno), prosím přijď mezi nás" a foukne do skleničky a položí ji doprostřed kruhu abecedy otočenou tak, aby byl otvor skleničky na desce. Jakmile toto dořeknete musíte všichni, kdo vyvolávají položit lehce ukazováček na skleničku. Po chvilce se zeptáte jestli je duch přítomen a on by měl najet na "ano" poté se můžete ptát na jakékoli otázky. A nezapomeňte mu vždy poděkovat. Když ducha chcete odvolat, tak řeknete "odvolávám" a pustíte prsty za skleničky a skleničku otočíte.

b) Sedneme si do kruhu a chytneme se za ruce. Zavřeme oči. Opakujeme 3x "Vyvoláváme tě duchu (jeho jméno) prosíme tě přijď mezi nás" pak se ho zeptáme: jestli jsi zde přítomen, udělej znamení, kterého by jsme se nebáli. Potom se ptáme na otázky, ale tak , aby se na otázky dalo odpovídat ano a ne. Ukázka: Budu někdy bohatá? Jestli ano, tak uděl znamení.

SATANISMUS

OFICIÁLNÍ NÁZEV: Církev Satanova, založena v r. 1966 v USA

VYCHÁZÍ Z : černé magie, čarodějnictví, převrácené židovsko-křesťanské nauky.

CHARAKTERISTIKA: Mimo oficiální církev existuje mnoho dalších satanistických skupin. Sjednocuje je uctívání Satana, chápaného obvykle jako osobní či neosobní princip zla. Základní knihou moderního satanizmu je Satanská bible od A. S. La Veye.
Základem La Veyova satanizmu je hlásání návratu k původní přirozenosti člověka, zejména v oblasti sexu. Zdůrazňuje nenahraditelnost vlastního poznání, které by vždy mělo být doprovázeno pochybnostmi.
Za symboly byl zvolen obrácený kříž a převrácený pětiúhelník v kruhu. Nejrozšířenějším číslem, které se k satanizmu váže, je 666. Toto číslo se objevuje v poslední knize Nového zákona a symbolizuje Bohu nepřátelskou šelmu. Existuje mnoho interpretací tohoto čísla, jehož správný tvar může být i 616. Někteří biblisté se přiklánějí k názoru, že jím autor chtěl označit císaře Nerona, jiní v něm "poznávají" např. císaře Caligulu.
Z rituální praxe satanistických skupin jsou nejznámější tzv. černé mše, které jsou jakousi převrácenou římskokatolickou mší. Může při nich docházet k sexuálním orgiím nebo obětování zvířat. Rituální vraždy lidí jsou vzácností.

SATANSKÉ DEVATERO

1) Satan znamená ukájení choutek, nikoli odříkání.
2) Satan znamená živoucí existenci, nikoli vymyšlené spirituální báchorky.
3) Satan znamená neposkvrněnou moudrost, nikoli pokrytecký sebeklam.
4) Satan znamená laskavost,k těm, kdo si ji zasluhují, nikoli lásku, vyplýtvanou na nevděčníky.
5) Satan znamená pomstu, nikoli nastavení druhé tváře.
6) Satan znamená odpovědnost vůči odpovědným, nikoli péči o psychické upíry.
7) Satan znamená člověka jako pouhé zvíře, někdy lepšího, mnohem častěji však horšího než ti, kdo kráčejí po čtyřech, člověka, jenž se díky božskému, duchovnímu a intelektuálnímu vývoji stal nejzkaženějším zvířetem.
8) Satan znamená všechny tzv. hříchy, jelikož vedou k fyzickému, mentálnímu nebo emočnímu uspokojení.
9) Satan je nejlepším přítelem, jakého kdy církev měla, jelikož ji po celá ta léta pomáhal udržovat v chodu.
Satanisté zrádce zabíjejí, z této sekty odejít nelze a proto mladí lidé často páchají sebevraždy. Toto je velice atraktivní sekta pro mnohé, zvláště mladé lidi, ale je také velice nebezpečná.

NO JÁ MÁM NA TOTO SVŮJ NÁZOR...A ZAJÍMALI BY MĚ VAŠE NÁZORY, KTERÉ MŮŽETE PSÁT DO KOMENTÁŘŮ !!! PAPA

WOODOO

Sekty provozující černou magii, zabývající se především různými praktikami souvisejícími s ovlivňováním života druhých (láska, náklonnost a další city zajišťované pomocí magie) a na druhé straně ochranou před černou magií protivníků, jejichž významným prvkem je existence zombie (mimochodem, vznik zombie je prováděn podáním tetrodotoxinu z japonské ryby fugu nebo semeny durmanu, takže dojde k omezení duševních schopností, zombie je bez paměti a duševních schopností, má strnulý pohled a poruchy chování) a používání panenky woodoo - zapichováním jehel do těla panenky se navozuje bolest a poruchy v tomtéž místě u očarované osoby.

woodo

SATANISTÉ

SATANISTY MŮŽEME ROZDĚLIT DO TŘÍ SKUPIN :

1) PROTESTANTI PROTO KŘESTANSTVÍ A MORÁLCE

V satana jako v duchovní bytost často ani nevěří. Křesťanskou morálku považují za pokryteckou, slabošskou a škodlivou. Hlásají víru v člověka, který není spoután žádnými omezeními, žije volně a pokud vysloveně a bezdůvodně neškodí, je mu vše dovoleno.

2) LIDÉ NOVÉ KULTURY, KTERÁ ZAVRHUJE TRADIČNÍ KRÁSY ŽIVOTA

Proti tomu se ve výtvarných a literárních dílech a především v metalové hudbě objevují témata hnusu, krve, smrti masakrů atd. Tito satanisté chtějí především hlavně co nejvíce šokovat a vydráždit své okolí. Často se jim to i s pomocí oděvu, účesu či typických satanských symbolů daří.

3) NÁBOŽENŠTÍ SATANISTÉ

Náboženští satanisté se ke své víře hrdě a otevřeně hlásí. Vytvořili si vlastní satanistické náboženství a uctívají satana jako reálně existující duchovní bytost. Vzývají ho a věří, že jim na toto vzývání odpovídá, dává jim sílu a vede je. Mohou provádět i rituály včetně krvavých obětí. I u nás se našly oltáře s kosterními pozůstatky malých zvířat. Satanismus jak ho známe dnes má kořeny v posledním desetiletí minulého století v jedné mystizující sektě nazývané Ordo Templi Orientis , řád O.T.O. - Orientálních templářů. Např. Sean Sellers - už jako malý vyvolával Satana a pil lidskou krev; zabíjejí lidi (děti, novorozeňata)

Jejich oběti jsou lidské i zvířecí. Věří, že jejich požitím se stanou silnějšími. Milují spojení sexu a utrpení, aktivně berou drogy.

NECHCI SEM DÁVAT OBRÁZKY PROTOŽE TOHLE NĚJAK NEMUSIM !!! 

Komentáře

Přidat komentář

Přehled komentářů

Re: vnímání

(Vlkca, 10. 5. 2013 11:14)

tohle jsem mela taky musíš svůj mozek přivzpůsobit jinak jinak tě jejich myšlenky budou užírat a ty budeš v prdeli.

OMG?

(?, 24. 8. 2011 10:54)

twl tohle je nejblějši stranka kterou sem kdy četla..:/ nepřehledne a neexistuje fakt nikdo kdo umí OPRAVDU ČAROVAT, např.pohybovat na dálku předměty!?):/

nějaký zaříkadlo bez svíček neni??????????????

(leatherface, 2. 12. 2011 18:54)

pls něco bez tich zasraných svíček pls existuje něco takovýho?????????????????

Re: nějaký zaříkadlo bez svíček neni??????????????

(???, 10. 3. 2013 15:50)

jasně že existuje zaříkávadlo bez svíček stačí zapojit mozek a máš ho vymyšlený raz dva a pak musíš chtít a věřit strašně moc (hlavně chtít) já to zkoušela a docela to jde /zatím jsem vymyslela jen rýmovaný/

Odpověď pro paní: OMG?

(Anubi, 21. 12. 2011 17:57)

Nevím proč chodíš na tyhle stránky když na kouzla nevěříš .... Jdi si nadávat na jiné stránky ....

Re: OMG?

(Gandalf, 6. 8. 2012 21:40)

Taková magie neexistuje, jenom ve filmech. Přestaň čumět na Harryho Pottera, vymývá ti to mozeček. To jsi vážně tak blbá, nebo to jen hraješ???

Re: OMG?

(katrina, 28. 9. 2012 21:01)

ano je to možné já tomu věřim ale pravděpodobně asi ne většina lidí tomu nevěří a gdyby tě někdo přesvětšoval že nic takového není stůj si zasvím.

Re: OMG?

(alex, 28. 9. 2012 21:05)

nééééééééééééééééééééé si snad blbáá otom ani nepchybuj je to jen pro zááábavu nic takovéééééééééééého není to co vydíš v telce jsou tryky

Nevim Nevim

(Milan, 24. 2. 2013 12:34)

Zdravim celkem zajimava stranka ale nekteri diskutujici jsou hold blazni nejspise,fakt tomu verite pripadami to jako vymysl vse tohle,jenom kdyz v to ale verite tak nesmysl ma smysl,zpamatujte se lide!!!!!

Nic ve zlem hej!!!

opravečka

(supernatural, 17. 11. 2012 18:32)

tak hele ti idiote,nevim kdo dělal tyhle stránky...ale upíř se zabíjely osikovým kůlem a jěšte namočený do sv.vody protože ježíš měl kříž udělaný z osiky...mate dost

JE TO TAK ;))

(MischelWel, 30. 10. 2012 13:42)

no tak to ste asik četli ty nespravny knihy.žadni vampiři ani upiři nejsou.je to jen vymysl jednoho člověka ktery se dočetl že recept na dlouhy a krasny život je ten.a když bude pit krev mladym chlapcum.takto se pověra šiřila dal...at si tomu věři kdo chce...ale měli by ste se naučit čist ty pravdivy stary knihy ne jen brouzdat po internetu a hledat laciny vzrušeni ;)

jsem asi upírka

(vampírka, 7. 12. 2009 8:37)

věřim na černou magii jsem bladá a mám všechny příznaky vampirismu co s tím mám dělat krev mi nikdy nevadila ale maso ano tak co????

Re: jsem asi upírka

(Dredfox, 16. 7. 2011 3:36)

No tak holt asi budeš muset v noci chodit na lov pít lidem krev a tak... jistě to pro tebe nebude žádný problém vždyť se můžeš proměnit na mlžný mrak :) hodně štěstí

Re: jsem asi upírka

(n, 19. 11. 2011 16:37)

skus si dat dřevěny kolík jak kdyby ses chtěla zapíchnout.skus to.

Re: jsem asi upírka

(Gandalf, 6. 8. 2012 21:58)

To je blábol, jsi prostě neduživá a máš málo vitamínů, bezpochyby tu bledou pleť máš z vegetariánství. Na krev se vyprdni, raději si dej kus vepřového a uvidíš jak se ti vrátí zdravá barva.

von montenero

(eduardo , 14. 4. 2011 17:20)

tato stránka je podvod,černá magie má mít černou auru,tvá stránka pozemšťane má bílou takže si dávej bacha na to aby ti na ní nevstoupilo jiné mocné stvoření,protože bysto nemusela přežít brzy nashledanou pozemšŤane

Re: von montenero

(Gandalf, 6. 8. 2012 21:54)

Jdi do prdele ty Aštare Šerane.

upířy

(katka, 12. 7. 2012 10:40)

ják se daj vyvolat upířy

Re: upířy

(Gandalf, 6. 8. 2012 21:48)

Jak se vyvolávají upíři fakt nevim, ale když zatlačíš a pořádně si usereš, tak vypustíš ducha, ale bacha na to, občas místo ducha vyskočí rarach a to ti pak zahnědnou i spoďáry, taky možná vyšprkneš menšího bobana, ale to záleží na tom kolik máš zkušeností.

cerna magie

(pety, 25. 7. 2012 11:31)

ty to veci jsou pravdive a kdyz nekdo vivola satana muze i zemrit mam s toho strach a este ke vsemu sme s kamaradkou v byte kde umrel jeden pan
ted neco chodi pochodbe a mi se bojime jo a mame zamceno kdyz sem si sundala retizek kteri sem dostala uz se tolik nebojim nandala si ho kamaradka a bala se taky pritom na to neveri