Jdi na obsah Jdi na menu
 


UPÍŘI

5. června 2006 21:13 | Cassidy Bast | ČERNÁ MAGIE

Upír, někdy též vampír. Toto slovo vzbuzuje v některých z nás posvátnou hrůzu, u jiných úsměv na tváři. Odkud se však vynořily pověsti o podobenstvích a zvících upírů? Nejen Slované, ale už i staří Keltové a jiné národy měli své příběhy a pověsti o upírech. Nejznámější připodobení upíra je neživá bytost vysávající krev z živých smrtelníků. Některé mýty rozdělují upíry na dva druhy. Jedni se stanou upíry nedobrovolnými dárcovstvími krve tak, že za to asi nedostanou čestnou plaketku doktora Jánského. Jsou jistým způsobem nedokonalý a slouží pouze jako nástroj druhé skupině mocnějších upírů tzv. upířích knížat. Ti stojí na vývojovém žebříčku podstatně výše než lidé. Upír oproti lidem nesnese denní světlo, protože sluneční paprsky ho mohou zabít pokud ovšem nepoužije krém s ochranným faktorem 153,2 . Den tráví upír ve svém hrobu či kobce. V okamžiku kdy zapadá poslední paprsek slunce, vychází na lov lidí, neboť potřebuje zahnat svůj hlad. Jak všichni víme, hlad je převlečená žízeň. Dle některých pramenů je nutno říci, že jednorázové kousnutí nemusí nakazit oběť vampyrismem - to by se totiž celé lidstvo proměnilo v upíry.

Některé základní charakteristiky :

- Osláblost, bledost, pot na čele po probuzení, zlé sny, pocit únavy.

Schopnosti upíra:

- Mohou se měnit v mlhu, krysu, netopýra (v podobě netopýra nesmí přeletět vodní tok). Nesmí vstoupit do domu do něhož nebyl pozván.

Jak možno odstrašit upíra:

- Cibulí, česnekem, stříbrem, svatou relikvie, vytvořením kruhu z hostií, nebo z květů divokých růží okolo rakve, svěcenou vodou

Jak možno zničit upíra:

a) Proklást mu srdce dubovým kůlem, nebo železným hřebenem

b) Useknout hlavu, uložit jí mezi nohy, do ní dát hlínu (písek), spálit jeho ostatky

c) Vystavit ho dennímu světlu

d) Vyhladovět ho, zabránit mu, aby opustil rakev

e) Nejlépe je zkombinovat nejvíce uvedených možností

¨¨¨

¨

                         UPÍR

VYVOLÁVÁNÍ DUCHŮ

JAK MŮŽEME VYVOLAT DUCHY

Je mnoho způsobů, jak vyvolávat duchy, proto vám uvedu jen nějaké. Sami si vyzkoušejte jaké vyvolávání vám bude nejvíce vyhovovat a podle něj se řiďte.

a) Nejprve si vytvoříme úplně kompletní abecedu i s háčky. Poté k tomu ještě přidáme: ano, ne, nevím, číslice od jedné do deseti. Připravíme si skleničku z čirého skla a ne moc velkou. Nyní abecedu rozdáme dokolečka na hladký povrch, po kterém by sklenička lehce jezdila. Jeden z vás uchopí skleničku a řekne: "Vyvoláváme tě duchu (jeho jméno), prosím přijď mezi nás" a foukne do skleničky a položí ji doprostřed kruhu abecedy otočenou tak, aby byl otvor skleničky na desce. Jakmile toto dořeknete musíte všichni, kdo vyvolávají položit lehce ukazováček na skleničku. Po chvilce se zeptáte jestli je duch přítomen a on by měl najet na "ano" poté se můžete ptát na jakékoli otázky. A nezapomeňte mu vždy poděkovat. Když ducha chcete odvolat, tak řeknete "odvolávám" a pustíte prsty za skleničky a skleničku otočíte.

b) Sedneme si do kruhu a chytneme se za ruce. Zavřeme oči. Opakujeme 3x "Vyvoláváme tě duchu (jeho jméno) prosíme tě přijď mezi nás" pak se ho zeptáme: jestli jsi zde přítomen, udělej znamení, kterého by jsme se nebáli. Potom se ptáme na otázky, ale tak , aby se na otázky dalo odpovídat ano a ne. Ukázka: Budu někdy bohatá? Jestli ano, tak uděl znamení.

SATANISMUS

OFICIÁLNÍ NÁZEV: Církev Satanova, založena v r. 1966 v USA

VYCHÁZÍ Z : černé magie, čarodějnictví, převrácené židovsko-křesťanské nauky.

CHARAKTERISTIKA: Mimo oficiální církev existuje mnoho dalších satanistických skupin. Sjednocuje je uctívání Satana, chápaného obvykle jako osobní či neosobní princip zla. Základní knihou moderního satanizmu je Satanská bible od A. S. La Veye.
Základem La Veyova satanizmu je hlásání návratu k původní přirozenosti člověka, zejména v oblasti sexu. Zdůrazňuje nenahraditelnost vlastního poznání, které by vždy mělo být doprovázeno pochybnostmi.
Za symboly byl zvolen obrácený kříž a převrácený pětiúhelník v kruhu. Nejrozšířenějším číslem, které se k satanizmu váže, je 666. Toto číslo se objevuje v poslední knize Nového zákona a symbolizuje Bohu nepřátelskou šelmu. Existuje mnoho interpretací tohoto čísla, jehož správný tvar může být i 616. Někteří biblisté se přiklánějí k názoru, že jím autor chtěl označit císaře Nerona, jiní v něm "poznávají" např. císaře Caligulu.
Z rituální praxe satanistických skupin jsou nejznámější tzv. černé mše, které jsou jakousi převrácenou římskokatolickou mší. Může při nich docházet k sexuálním orgiím nebo obětování zvířat. Rituální vraždy lidí jsou vzácností.

SATANSKÉ DEVATERO

1) Satan znamená ukájení choutek, nikoli odříkání.
2) Satan znamená živoucí existenci, nikoli vymyšlené spirituální báchorky.
3) Satan znamená neposkvrněnou moudrost, nikoli pokrytecký sebeklam.
4) Satan znamená laskavost,k těm, kdo si ji zasluhují, nikoli lásku, vyplýtvanou na nevděčníky.
5) Satan znamená pomstu, nikoli nastavení druhé tváře.
6) Satan znamená odpovědnost vůči odpovědným, nikoli péči o psychické upíry.
7) Satan znamená člověka jako pouhé zvíře, někdy lepšího, mnohem častěji však horšího než ti, kdo kráčejí po čtyřech, člověka, jenž se díky božskému, duchovnímu a intelektuálnímu vývoji stal nejzkaženějším zvířetem.
8) Satan znamená všechny tzv. hříchy, jelikož vedou k fyzickému, mentálnímu nebo emočnímu uspokojení.
9) Satan je nejlepším přítelem, jakého kdy církev měla, jelikož ji po celá ta léta pomáhal udržovat v chodu.
Satanisté zrádce zabíjejí, z této sekty odejít nelze a proto mladí lidé často páchají sebevraždy. Toto je velice atraktivní sekta pro mnohé, zvláště mladé lidi, ale je také velice nebezpečná.

NO JÁ MÁM NA TOTO SVŮJ NÁZOR...A ZAJÍMALI BY MĚ VAŠE NÁZORY, KTERÉ MŮŽETE PSÁT DO KOMENTÁŘŮ !!! PAPA

WOODOO

Sekty provozující černou magii, zabývající se především různými praktikami souvisejícími s ovlivňováním života druhých (láska, náklonnost a další city zajišťované pomocí magie) a na druhé straně ochranou před černou magií protivníků, jejichž významným prvkem je existence zombie (mimochodem, vznik zombie je prováděn podáním tetrodotoxinu z japonské ryby fugu nebo semeny durmanu, takže dojde k omezení duševních schopností, zombie je bez paměti a duševních schopností, má strnulý pohled a poruchy chování) a používání panenky woodoo - zapichováním jehel do těla panenky se navozuje bolest a poruchy v tomtéž místě u očarované osoby.

woodo

SATANISTÉ

SATANISTY MŮŽEME ROZDĚLIT DO TŘÍ SKUPIN :

1) PROTESTANTI PROTO KŘESTANSTVÍ A MORÁLCE

V satana jako v duchovní bytost často ani nevěří. Křesťanskou morálku považují za pokryteckou, slabošskou a škodlivou. Hlásají víru v člověka, který není spoután žádnými omezeními, žije volně a pokud vysloveně a bezdůvodně neškodí, je mu vše dovoleno.

2) LIDÉ NOVÉ KULTURY, KTERÁ ZAVRHUJE TRADIČNÍ KRÁSY ŽIVOTA

Proti tomu se ve výtvarných a literárních dílech a především v metalové hudbě objevují témata hnusu, krve, smrti masakrů atd. Tito satanisté chtějí především hlavně co nejvíce šokovat a vydráždit své okolí. Často se jim to i s pomocí oděvu, účesu či typických satanských symbolů daří.

3) NÁBOŽENŠTÍ SATANISTÉ

Náboženští satanisté se ke své víře hrdě a otevřeně hlásí. Vytvořili si vlastní satanistické náboženství a uctívají satana jako reálně existující duchovní bytost. Vzývají ho a věří, že jim na toto vzývání odpovídá, dává jim sílu a vede je. Mohou provádět i rituály včetně krvavých obětí. I u nás se našly oltáře s kosterními pozůstatky malých zvířat. Satanismus jak ho známe dnes má kořeny v posledním desetiletí minulého století v jedné mystizující sektě nazývané Ordo Templi Orientis , řád O.T.O. - Orientálních templářů. Např. Sean Sellers - už jako malý vyvolával Satana a pil lidskou krev; zabíjejí lidi (děti, novorozeňata)

Jejich oběti jsou lidské i zvířecí. Věří, že jejich požitím se stanou silnějšími. Milují spojení sexu a utrpení, aktivně berou drogy.

NECHCI SEM DÁVAT OBRÁZKY PROTOŽE TOHLE NĚJAK NEMUSIM !!! 

Komentáře

Přidat komentář

Přehled komentářů

napište mi na tomto e-mail petulla37@seznam.cz

(petra, 16. 5. 2012 18:26)

Já věřím na upíri, vampíri a pod.. Víte já mívám často zvláštní sny tak reálné a přesto zvláštní, jednou se mi zdálo o elfce vipadala jako upír a když sem spala v tom snu přišla zamnou a odvedla mě říkala že potřebuje mojí pomoc... jen já jí dokážu pomoct a pod.. bylo to tak reálné tyto sny mám tedka docela často upíři elfky vlkodlaci záhadný prasel a hlavně LEGENDY. Poslední dobou mě bolí oči motá se mi hlava a před očima se mi míhají stíny ale zvláštní jen v noci. Lidi mi tohle nevěří. Ve škole sme se dívali na film o Egyptě a tam bylo že egyptané se dívali na hvězdy do tvaru trojuhelníku a já mám naruce 3 pihy také do trojuhelníku a v tom filmu povídali že pro egyptany to symbolizuje život... opravdu divný teda aspon pro mě ... :( Prosím napište jestli to má nějaký význam.

Re: napište mi na tomto e-mail petulla37@seznam.cz

(Arghao, 28. 6. 2012 2:21)

Ahoj Petulko prosímtě,na tyhlety dohady se vykašly,
Pokavad máš něaký dar,což mi dvě mame tak se na něj zaměř
a najdi ho v sobě.A žádné sny a znamní nezapomínej.

keci

(mag mabafomet, 14. 6. 2012 16:12)

sami keci vsichni vite hovno o tom

world belong to us and no people

(rod ferrell veneficus viripotens, 9. 6. 2012 14:54)

muj fejs stejný ,-: jeto ruzne pry že zlo je krute vubec ne nemusíme chodít do pekla aby chom byly potrestaní, to ne, ale my už v pekle sme, se narodily sme jen otroci, samy v sobě, uzavření v tomhle ,ubohym a takže ,tak z cela bezmocnym ,sistemu ,ve světě lídí ,svobodu najdem až ,když budem na konci, sveho života pak až teprve pozname svuj začatek celyho života Prostě jeto tak že svět nema čas na male lídí jako sme my proto sistem je broblemem nas všech kdyby sistem ale nebyl bacha na to tak byto byl chaozz co upířy věrím jistě že ano ale zase nikdo už naně nevěří ale upířy existujou žíjí v malých skupinkach na odhlehlych místech a nikdo je nepochíta :::) ale ted spíš věřím ve witch první ve středověku to byly pravě oni a byly zato y upalovaní wizard či witch toje jedno víjde to na stejno ale jak sem řekl svět nema čas na male lídí jako ste vy :

Re: world belong to us and no people

(666, 9. 6. 2012 14:58)

Učiň mne tvým sluhou na cestě širou zemí a já dobře se ti odplatím, že proliji krev, všech, kteří nejsou hodni tu být. Proliji krev lidí, jedině jejich krev a právě jejich utrpení bude pro tebe radostí, neb padnou právě tobě za oběť.

Klobouk dolu

(Ájasixouxix, 9. 5. 2012 21:48)

Jak už je v nadpisu, smekám.Jedna z dost dobrejch stránek o tomhle tématu.

co zlo

(chci komentář, 10. 4. 2012 19:45)

není dobro jen lebší zlo a další jine filozofye jako každý je důležití je spiknutí proti všemu živemu na této zemi přelidnění spůsobí nedostatek zdrojů a tím budeme nuceni dal niči naší planetu a vše na ní a než odepíšete zamysletese nat tím.

Dodatek k upírům a zodpovězení otázky na to jestli tady někdo umí čarovat

(Archandelos Michaelos, 11. 1. 2012 22:26)

To s tima upírama si zjistila ve scobby douby dooou ne ? Nesmějí přejít přes vodní tok, můžou se změnit v netopíra nebo v krysu, nemůžou do domu dokuď je nepozveš, a nebo že se bojí cibule atd... :D Už několik lidí ve středověku zemřelo a tiskly k sobě cibuly za dojmem že je to ochrání, vždyť je to obyčejná zelenina. A nebo to že nesmějí vztoupit do domu bez pozvání to je blbost to sy vymysleli sami upíři aby lidi měli pocit jistoty a toho že jsou chráněny.


A jak se tady někdo ptal kdo umí čarovat tak chci k tomu jenom dodat že pochyvotat na dálku předměty (telekyneze nebo psychokineze) to umí každý člověk ale už to zapoměl tím že to už několik generací nepoužívá tak mu to zakrnělo ale jinak se to dá pomocí vůle odstranit a pak budeš vidět auru a takové věci to nejsou kouzla. Ale trvá to dlouho třeba konkrétně buddha meditoval 6 let celý den bez jídla pití a potřeby na záchod jenom šel spát.

Re: Dodatek k upírům a zodpovězení otázky na to jestli tady někdo umí čarovat

(kika, 16. 1. 2012 10:43)

ahoj libí se mi tvůj názor taky se mi nelíbí většina věcí co se tu píši upírům se věnuji 5let a tohle jsou prost věci pochytané z filmových trháků a ne ze skutečnosti

NEČÍST nečtěte to prosím

(Tarija, 8. 1. 2012 12:39)

čarodějky se zrodily z popela dračího tak požádej ďábla samotného jenž umři!kdo si to přečet tak do 5 dnů umře musela jsem to napsat jinak bych umřela do 5 dnů kdo si to přečet tak to napište do jinýho blogu nebo umřete do 5 dnů a to fakt!!!!!

upíři

(n, 19. 11. 2011 16:30)

upíří jsou hrozní tvorové.chci abych věděla že existovali přemožitelky upírů ale co jsou netvorové.

:X

(anonymka, 8. 10. 2011 10:06)

úžasnej blog :) ..a toto všetko znám,páč mám v tom praxi.. a pokud do toho jdete jednou tk v tom zůstanete fiurt :\\
je to otřes ae závoren je to úžasné...vyvolávala jsem satana..ae nato musíte mít hodne velkou odvahu.. páč jsou stím starosti a nesmíte nic pokazit..:X !!! hlavně nevyvolávej ze srandy....to by jste neusnuly...:X znám to dobře ... a žili by jste ve strachu..:) jinak hezkej blog:))

OMG?

(?, 24. 8. 2011 10:56)

du z5 na google a hledat nějakej good blog:P

Chci se zlepšit

(Hanz, 5. 11. 2010 15:03)

Může my někdo pomoct. V naší rodině jsou kartářky čarodějnice i maminka vykládá karty a babičky taky čarovala měla předtuchy nevím na jaké úrovni. Jako dítě jsem dokázal nacházet ztracené věci - prostě jsem šel tam kde leželi (klíče,prsteny,řetízky atd.) když jsem chtěl někoho potkat ze známých stačilo na něj myslet a do několika dnu jsem ho potkal.měl jsem tušení jak některé věci dopadnou. Podle fotky jsem uměl odhadnout zdravotní stav i jaké má potíže. Kamarádi mě vyhledávali pro mou silnou energii kdy jsem je nabil pozitivem .To bylo v mládí. Dnes my je 35 let jsem unavený bez energie trpím depresí schopnosti které jsem cítil už nemám. Zůstala my jen jedna cítím že my někdo bude volat na mobil jdu k němu čekám ve směs tak 3-5 sekund a on opravdu zazvoní . většinou se každý diví že jsem to zvedl tak rychle - a né když víte že vám ten dotyčný volá. Ozve se my tady někdo a pomůže chtěl bych vědět co to semnou je . Děkuji Hanz

Re: Chci se zlepšit

(romana, 9. 6. 2011 10:12)

vis tady je ten problem ze ty uz v mladi si predaval tu energii jinym tak neni se ani cemu divit ze uz ji nemas ted ted musis najit cloveka kterej ti tu energii vrati

Re: Chci se zlepšit

(kronnel, 17. 7. 2011 23:13)

Mam stejné schopnosti, zajímal by me tvůj datum narozeni...ja sem 14.1.1987

pomoc s cernoumagii

(laura, 4. 7. 2011 12:55)

dobry den chci vas poprosit o kontakt na osobu v Praze a okoli ktera se zabyva cernou magii,za vyrizeni predem dekuji s pozdravem Laura

Jsem tu pro vás ;)

(kristýna, 22. 5. 2011 18:13)

- Pokud je tu někdo, kdo se zabívá ať už magii nebo třeba bohy, anděly, vyššími sférami,démoni a podobně.. Budu ráda když mi napíšete na icq: 591181704 nebo na mail : kikinasi@seznam.cz
-Mohu vám podat mnoho informací, odpovědi na vaše věčné otázky co se nadpřirozena týče..a nebo vám mohu trochu pomoc s posmrtným životem :)

...

(Martin, 22. 1. 2011 15:34)

Je pravda ze když někdo vyvolává něčího ducha a ten dotyčný byl v době když žil hodný, tak jeho duch bude zlý a naopak ?
prosím o odpověď na e-mail zs.martin.saur@seznam.cz

Re: ...

(kikina, 22. 5. 2011 12:47)

většinou to co vyvoláš není duch.. i když si to myslíš,tímto vyvoláváním můžete omylem propustit démona do tohohle světa.. proto jsou většinou vyvolané "věci" zlé