Jdi na obsah Jdi na menu
 


UPÍŘI

5. června 2006 21:13 | Cassidy Bast | ČERNÁ MAGIE

Upír, někdy též vampír. Toto slovo vzbuzuje v některých z nás posvátnou hrůzu, u jiných úsměv na tváři. Odkud se však vynořily pověsti o podobenstvích a zvících upírů? Nejen Slované, ale už i staří Keltové a jiné národy měli své příběhy a pověsti o upírech. Nejznámější připodobení upíra je neživá bytost vysávající krev z živých smrtelníků. Některé mýty rozdělují upíry na dva druhy. Jedni se stanou upíry nedobrovolnými dárcovstvími krve tak, že za to asi nedostanou čestnou plaketku doktora Jánského. Jsou jistým způsobem nedokonalý a slouží pouze jako nástroj druhé skupině mocnějších upírů tzv. upířích knížat. Ti stojí na vývojovém žebříčku podstatně výše než lidé. Upír oproti lidem nesnese denní světlo, protože sluneční paprsky ho mohou zabít pokud ovšem nepoužije krém s ochranným faktorem 153,2 . Den tráví upír ve svém hrobu či kobce. V okamžiku kdy zapadá poslední paprsek slunce, vychází na lov lidí, neboť potřebuje zahnat svůj hlad. Jak všichni víme, hlad je převlečená žízeň. Dle některých pramenů je nutno říci, že jednorázové kousnutí nemusí nakazit oběť vampyrismem - to by se totiž celé lidstvo proměnilo v upíry.

Některé základní charakteristiky :

- Osláblost, bledost, pot na čele po probuzení, zlé sny, pocit únavy.

Schopnosti upíra:

- Mohou se měnit v mlhu, krysu, netopýra (v podobě netopýra nesmí přeletět vodní tok). Nesmí vstoupit do domu do něhož nebyl pozván.

Jak možno odstrašit upíra:

- Cibulí, česnekem, stříbrem, svatou relikvie, vytvořením kruhu z hostií, nebo z květů divokých růží okolo rakve, svěcenou vodou

Jak možno zničit upíra:

a) Proklást mu srdce dubovým kůlem, nebo železným hřebenem

b) Useknout hlavu, uložit jí mezi nohy, do ní dát hlínu (písek), spálit jeho ostatky

c) Vystavit ho dennímu světlu

d) Vyhladovět ho, zabránit mu, aby opustil rakev

e) Nejlépe je zkombinovat nejvíce uvedených možností

¨¨¨

¨

                         UPÍR

VYVOLÁVÁNÍ DUCHŮ

JAK MŮŽEME VYVOLAT DUCHY

Je mnoho způsobů, jak vyvolávat duchy, proto vám uvedu jen nějaké. Sami si vyzkoušejte jaké vyvolávání vám bude nejvíce vyhovovat a podle něj se řiďte.

a) Nejprve si vytvoříme úplně kompletní abecedu i s háčky. Poté k tomu ještě přidáme: ano, ne, nevím, číslice od jedné do deseti. Připravíme si skleničku z čirého skla a ne moc velkou. Nyní abecedu rozdáme dokolečka na hladký povrch, po kterém by sklenička lehce jezdila. Jeden z vás uchopí skleničku a řekne: "Vyvoláváme tě duchu (jeho jméno), prosím přijď mezi nás" a foukne do skleničky a položí ji doprostřed kruhu abecedy otočenou tak, aby byl otvor skleničky na desce. Jakmile toto dořeknete musíte všichni, kdo vyvolávají položit lehce ukazováček na skleničku. Po chvilce se zeptáte jestli je duch přítomen a on by měl najet na "ano" poté se můžete ptát na jakékoli otázky. A nezapomeňte mu vždy poděkovat. Když ducha chcete odvolat, tak řeknete "odvolávám" a pustíte prsty za skleničky a skleničku otočíte.

b) Sedneme si do kruhu a chytneme se za ruce. Zavřeme oči. Opakujeme 3x "Vyvoláváme tě duchu (jeho jméno) prosíme tě přijď mezi nás" pak se ho zeptáme: jestli jsi zde přítomen, udělej znamení, kterého by jsme se nebáli. Potom se ptáme na otázky, ale tak , aby se na otázky dalo odpovídat ano a ne. Ukázka: Budu někdy bohatá? Jestli ano, tak uděl znamení.

SATANISMUS

OFICIÁLNÍ NÁZEV: Církev Satanova, založena v r. 1966 v USA

VYCHÁZÍ Z : černé magie, čarodějnictví, převrácené židovsko-křesťanské nauky.

CHARAKTERISTIKA: Mimo oficiální církev existuje mnoho dalších satanistických skupin. Sjednocuje je uctívání Satana, chápaného obvykle jako osobní či neosobní princip zla. Základní knihou moderního satanizmu je Satanská bible od A. S. La Veye.
Základem La Veyova satanizmu je hlásání návratu k původní přirozenosti člověka, zejména v oblasti sexu. Zdůrazňuje nenahraditelnost vlastního poznání, které by vždy mělo být doprovázeno pochybnostmi.
Za symboly byl zvolen obrácený kříž a převrácený pětiúhelník v kruhu. Nejrozšířenějším číslem, které se k satanizmu váže, je 666. Toto číslo se objevuje v poslední knize Nového zákona a symbolizuje Bohu nepřátelskou šelmu. Existuje mnoho interpretací tohoto čísla, jehož správný tvar může být i 616. Někteří biblisté se přiklánějí k názoru, že jím autor chtěl označit císaře Nerona, jiní v něm "poznávají" např. císaře Caligulu.
Z rituální praxe satanistických skupin jsou nejznámější tzv. černé mše, které jsou jakousi převrácenou římskokatolickou mší. Může při nich docházet k sexuálním orgiím nebo obětování zvířat. Rituální vraždy lidí jsou vzácností.

SATANSKÉ DEVATERO

1) Satan znamená ukájení choutek, nikoli odříkání.
2) Satan znamená živoucí existenci, nikoli vymyšlené spirituální báchorky.
3) Satan znamená neposkvrněnou moudrost, nikoli pokrytecký sebeklam.
4) Satan znamená laskavost,k těm, kdo si ji zasluhují, nikoli lásku, vyplýtvanou na nevděčníky.
5) Satan znamená pomstu, nikoli nastavení druhé tváře.
6) Satan znamená odpovědnost vůči odpovědným, nikoli péči o psychické upíry.
7) Satan znamená člověka jako pouhé zvíře, někdy lepšího, mnohem častěji však horšího než ti, kdo kráčejí po čtyřech, člověka, jenž se díky božskému, duchovnímu a intelektuálnímu vývoji stal nejzkaženějším zvířetem.
8) Satan znamená všechny tzv. hříchy, jelikož vedou k fyzickému, mentálnímu nebo emočnímu uspokojení.
9) Satan je nejlepším přítelem, jakého kdy církev měla, jelikož ji po celá ta léta pomáhal udržovat v chodu.
Satanisté zrádce zabíjejí, z této sekty odejít nelze a proto mladí lidé často páchají sebevraždy. Toto je velice atraktivní sekta pro mnohé, zvláště mladé lidi, ale je také velice nebezpečná.

NO JÁ MÁM NA TOTO SVŮJ NÁZOR...A ZAJÍMALI BY MĚ VAŠE NÁZORY, KTERÉ MŮŽETE PSÁT DO KOMENTÁŘŮ !!! PAPA

WOODOO

Sekty provozující černou magii, zabývající se především různými praktikami souvisejícími s ovlivňováním života druhých (láska, náklonnost a další city zajišťované pomocí magie) a na druhé straně ochranou před černou magií protivníků, jejichž významným prvkem je existence zombie (mimochodem, vznik zombie je prováděn podáním tetrodotoxinu z japonské ryby fugu nebo semeny durmanu, takže dojde k omezení duševních schopností, zombie je bez paměti a duševních schopností, má strnulý pohled a poruchy chování) a používání panenky woodoo - zapichováním jehel do těla panenky se navozuje bolest a poruchy v tomtéž místě u očarované osoby.

woodo

SATANISTÉ

SATANISTY MŮŽEME ROZDĚLIT DO TŘÍ SKUPIN :

1) PROTESTANTI PROTO KŘESTANSTVÍ A MORÁLCE

V satana jako v duchovní bytost často ani nevěří. Křesťanskou morálku považují za pokryteckou, slabošskou a škodlivou. Hlásají víru v člověka, který není spoután žádnými omezeními, žije volně a pokud vysloveně a bezdůvodně neškodí, je mu vše dovoleno.

2) LIDÉ NOVÉ KULTURY, KTERÁ ZAVRHUJE TRADIČNÍ KRÁSY ŽIVOTA

Proti tomu se ve výtvarných a literárních dílech a především v metalové hudbě objevují témata hnusu, krve, smrti masakrů atd. Tito satanisté chtějí především hlavně co nejvíce šokovat a vydráždit své okolí. Často se jim to i s pomocí oděvu, účesu či typických satanských symbolů daří.

3) NÁBOŽENŠTÍ SATANISTÉ

Náboženští satanisté se ke své víře hrdě a otevřeně hlásí. Vytvořili si vlastní satanistické náboženství a uctívají satana jako reálně existující duchovní bytost. Vzývají ho a věří, že jim na toto vzývání odpovídá, dává jim sílu a vede je. Mohou provádět i rituály včetně krvavých obětí. I u nás se našly oltáře s kosterními pozůstatky malých zvířat. Satanismus jak ho známe dnes má kořeny v posledním desetiletí minulého století v jedné mystizující sektě nazývané Ordo Templi Orientis , řád O.T.O. - Orientálních templářů. Např. Sean Sellers - už jako malý vyvolával Satana a pil lidskou krev; zabíjejí lidi (děti, novorozeňata)

Jejich oběti jsou lidské i zvířecí. Věří, že jejich požitím se stanou silnějšími. Milují spojení sexu a utrpení, aktivně berou drogy.

NECHCI SEM DÁVAT OBRÁZKY PROTOŽE TOHLE NĚJAK NEMUSIM !!! 

Komentáře

Přidat komentář

Přehled komentářů

píčovinka

(KUNDUSMORIBUNDUS, 6. 10. 2009 20:32)

Tak tenhle blog je fakt úpa nejvíc ..fakt z něj chčiju prostě mazec nejvíc sračka co sem kdy viděl a četl:-D Ty kdos to psal/a tak seš to největší hovado na světě a měl by ses jít léčit ty píčo zvadlá..ty prdel vyhřezlá :-D

joudove

(lol, 24. 9. 2009 16:03)

vy ste poradne jety, bud to ste to prehnaly s WoWem, nebo ste uplny idioti a verite takovejm picovinam....

hlupaci

(fenriz, 20. 8. 2009 15:03)

sežeru vas všechni do jednoho to si pište ste tupci ledatak vivolate kapra kdiž už se chcete něco naučit tak nechodte ns přiblble stranki ste kokoti no co dodat ten co se piše pche piše pravdu viš otom letda tak velki hovno ty chdící kopírko radši si běž okopírovat medvídka pú jasný???A necpi nám tady nějaké okopírované žvásty...ju???Ave

pche

(mortusdelivek, 20. 8. 2009 1:55)

no tak bud si to zkopiroval/a z nejakyho webu kterej o satanismu nic nevi nebo si to psal/a sam/a a vis o tom velky hovno

fdsfjsdkfjksdfjkdsfjksadj

(kjfksdjfklsdjafksdjfksjfak, 20. 7. 2009 13:14)

ty představy šli sami,
až sem se divila?D:D:D
nevíte, mám počítat před spaním ovečky?

dfskfsdkjfdksfjksdfjakfjkajfkldjsk

(kjfksdjfkjfkjsdfksdjfkjsdkfjsdkfja, 20. 7. 2009 13:10)

lidi viděla jsem ho v polospanku v predstavach

fsdjfkadjfksdjfkdlsjfksdjfksfsd

(kjkjdkfjasdkfasjfksjfksdjfsdfs, 20. 7. 2009 13:07)

vysala jsem ze satana energii prijde znovu a vysaju znovu
valel se po zemi a vypadalo to jako by umíral
:D:D:D
směje se mi děsivě, protože je to svině,
podlézá mění podoby a sere mě, slizoun
treba to byla jen moje špatná nálada, a vzpoměla jsem si na někoho koho znám:D:D:D
a tak se mi to v hlavě projevilo v takových obrazech:D:D:D:D:D
ale prece jen to byl nekdo jiny, nez toho koho znam
treba to byla moje predstava o niceni slizounu:D:D:D:D
at se meni jak chce videla jsem ho v polospanku,
at se promeni v sexy ale ja ho vzdycky poznam, slizouna
:D:D:D:D:D:D
svini,
zrůdu,
zrůůůůůůůůůůůůůůůůůůůůůůůůůůůduůůůůůůůůůůůůůůůůůůůůůůů
nechci spat protoze se na neho nechci ani divat
stoupa mi z nej agresivita,
treba to nebyl on :D:D:D:D:D

fdsfjklsdfklsdjklfjdsfjksdjkf

(dkfjklsdfdsjkfasfsdfsdfsdf, 20. 7. 2009 12:59)

nevadi ale psat znova ten roman nebudu

fsdklfjksdfklsdajklfsdjklfklasdfjksdajkf

(fjklsdfjklsdjklfasdjklfjklasdfasdfasd, 20. 7. 2009 12:58)

co to máš s těma komentářama? :D:D:D
může si to přečíst každý
a ted bych sem dala odporne se pochychtavajiciho smajlika

buch je zmrd

(cubish, 11. 7. 2009 14:46)

buch neexistuje vy vnej verite kdyt ho nikdo nikdy newidel jsou to jen babsky kecy taky muzu rict ze jsem vydel dinosaura a nebudete my to taky verit proste jsou to trapny keci

Heh

(Arthas, 24. 6. 2009 23:12)

Cirkev je jen podfuk i cucani penez z tech ktere si krasne zmanipulovala jejimi kecami. Nemam nic proti tomu kdo co uctiva jen me sere ze v minulosti cirkev popravyla vic jak milion lidi jen kvuli tomu ze se jim nelibyli. A tak je nazvali kaciremi ci carodejnicemi a musi byt popraveni pac si to vznesenej pan buch preje.
Ale videl ho nekdo nekdy? Mluvyl snim nekdo? Ci se nekomu obevil? At si kazdy uctiva koho chce ale at se hrde postavy tomu co delal v minulosti a necpe sve kecy tem kteri to nechcou.
Vym kazdy sme nejaci.
Pa satani, lidicky, magove a carodejove s carodejkami.

zabijak

(shadow, 26. 2. 2009 8:33)

bydlim ve mlyne to je peklo stawte se v novaci nad metuji awe satani

Nergal

(polo1375, 6. 1. 2009 20:05)

nebilo bi lepsi to skopcit ze satanski bible . . .
alle jinak suprrr . . .

www.polo1375.7x.cz

(polo1375, 24. 11. 2007 18:47)

diablo se vrátil

Naprostá pitomost

(Hell, 12. 11. 2007 15:23)

Náhodou černá mše vůbec nesouvisí se satanismem, zrovna nevim v jakim roku ale tuhletu černou mši provozovala, mám dojem že se jmenovala La Voision, a Křesťani pak všem nakecali že to dělají satanisté.

a mimochodem při té "Černé mši" se prý používaly svíčky z tuku nepokřtěných a unesených dětí, a co udělala správná křesťanka jako první? No ano letěla s nim do kostela ho pokřtít, a timhle sprostym tvrzením se docela dost vydělalo na poplatcích za křest.

nio

(Maurone, 30. 8. 2007 0:47)

No ja sem vyvolal akorad 76cm kapra.

I tak

(Monika, 8. 8. 2007 15:18)

Jako fakt máš to dobré, protože se hodně o to zajímám a dělám to už nějaký pátek a nejsem náctiletý puberták, tak vím oč tu jde, ale chtělo by to sem něco dodat...
A pokud vím, WooDoo dnes patří do ČERNÉ MAGIE!

nooo

(dena, 22. 2. 2007 17:28)

Neboj mne sa tato stranka paci aj tak .

Chyby

(Loki, 12. 12. 2006 17:17)

Máš tady spoustu chyb.
Např.:WooDoo neni sekta provozujici černou magii,ale
přírodní náboženství.A woodoo-panenky vznikli na obranu proti křestanským kolonizátorům


« předchozí

1 | 2 | 3 | 4 | 5 | 6 | 7