Jdi na obsah Jdi na menu
 


UPÍŘI

5. června 2006 21:13 | Cassidy Bast | ČERNÁ MAGIE

Upír, někdy též vampír. Toto slovo vzbuzuje v některých z nás posvátnou hrůzu, u jiných úsměv na tváři. Odkud se však vynořily pověsti o podobenstvích a zvících upírů? Nejen Slované, ale už i staří Keltové a jiné národy měli své příběhy a pověsti o upírech. Nejznámější připodobení upíra je neživá bytost vysávající krev z živých smrtelníků. Některé mýty rozdělují upíry na dva druhy. Jedni se stanou upíry nedobrovolnými dárcovstvími krve tak, že za to asi nedostanou čestnou plaketku doktora Jánského. Jsou jistým způsobem nedokonalý a slouží pouze jako nástroj druhé skupině mocnějších upírů tzv. upířích knížat. Ti stojí na vývojovém žebříčku podstatně výše než lidé. Upír oproti lidem nesnese denní světlo, protože sluneční paprsky ho mohou zabít pokud ovšem nepoužije krém s ochranným faktorem 153,2 . Den tráví upír ve svém hrobu či kobce. V okamžiku kdy zapadá poslední paprsek slunce, vychází na lov lidí, neboť potřebuje zahnat svůj hlad. Jak všichni víme, hlad je převlečená žízeň. Dle některých pramenů je nutno říci, že jednorázové kousnutí nemusí nakazit oběť vampyrismem - to by se totiž celé lidstvo proměnilo v upíry.

Některé základní charakteristiky :

- Osláblost, bledost, pot na čele po probuzení, zlé sny, pocit únavy.

Schopnosti upíra:

- Mohou se měnit v mlhu, krysu, netopýra (v podobě netopýra nesmí přeletět vodní tok). Nesmí vstoupit do domu do něhož nebyl pozván.

Jak možno odstrašit upíra:

- Cibulí, česnekem, stříbrem, svatou relikvie, vytvořením kruhu z hostií, nebo z květů divokých růží okolo rakve, svěcenou vodou

Jak možno zničit upíra:

a) Proklást mu srdce dubovým kůlem, nebo železným hřebenem

b) Useknout hlavu, uložit jí mezi nohy, do ní dát hlínu (písek), spálit jeho ostatky

c) Vystavit ho dennímu světlu

d) Vyhladovět ho, zabránit mu, aby opustil rakev

e) Nejlépe je zkombinovat nejvíce uvedených možností

¨¨¨

¨

                         UPÍR

VYVOLÁVÁNÍ DUCHŮ

JAK MŮŽEME VYVOLAT DUCHY

Je mnoho způsobů, jak vyvolávat duchy, proto vám uvedu jen nějaké. Sami si vyzkoušejte jaké vyvolávání vám bude nejvíce vyhovovat a podle něj se řiďte.

a) Nejprve si vytvoříme úplně kompletní abecedu i s háčky. Poté k tomu ještě přidáme: ano, ne, nevím, číslice od jedné do deseti. Připravíme si skleničku z čirého skla a ne moc velkou. Nyní abecedu rozdáme dokolečka na hladký povrch, po kterém by sklenička lehce jezdila. Jeden z vás uchopí skleničku a řekne: "Vyvoláváme tě duchu (jeho jméno), prosím přijď mezi nás" a foukne do skleničky a položí ji doprostřed kruhu abecedy otočenou tak, aby byl otvor skleničky na desce. Jakmile toto dořeknete musíte všichni, kdo vyvolávají položit lehce ukazováček na skleničku. Po chvilce se zeptáte jestli je duch přítomen a on by měl najet na "ano" poté se můžete ptát na jakékoli otázky. A nezapomeňte mu vždy poděkovat. Když ducha chcete odvolat, tak řeknete "odvolávám" a pustíte prsty za skleničky a skleničku otočíte.

b) Sedneme si do kruhu a chytneme se za ruce. Zavřeme oči. Opakujeme 3x "Vyvoláváme tě duchu (jeho jméno) prosíme tě přijď mezi nás" pak se ho zeptáme: jestli jsi zde přítomen, udělej znamení, kterého by jsme se nebáli. Potom se ptáme na otázky, ale tak , aby se na otázky dalo odpovídat ano a ne. Ukázka: Budu někdy bohatá? Jestli ano, tak uděl znamení.

SATANISMUS

OFICIÁLNÍ NÁZEV: Církev Satanova, založena v r. 1966 v USA

VYCHÁZÍ Z : černé magie, čarodějnictví, převrácené židovsko-křesťanské nauky.

CHARAKTERISTIKA: Mimo oficiální církev existuje mnoho dalších satanistických skupin. Sjednocuje je uctívání Satana, chápaného obvykle jako osobní či neosobní princip zla. Základní knihou moderního satanizmu je Satanská bible od A. S. La Veye.
Základem La Veyova satanizmu je hlásání návratu k původní přirozenosti člověka, zejména v oblasti sexu. Zdůrazňuje nenahraditelnost vlastního poznání, které by vždy mělo být doprovázeno pochybnostmi.
Za symboly byl zvolen obrácený kříž a převrácený pětiúhelník v kruhu. Nejrozšířenějším číslem, které se k satanizmu váže, je 666. Toto číslo se objevuje v poslední knize Nového zákona a symbolizuje Bohu nepřátelskou šelmu. Existuje mnoho interpretací tohoto čísla, jehož správný tvar může být i 616. Někteří biblisté se přiklánějí k názoru, že jím autor chtěl označit císaře Nerona, jiní v něm "poznávají" např. císaře Caligulu.
Z rituální praxe satanistických skupin jsou nejznámější tzv. černé mše, které jsou jakousi převrácenou římskokatolickou mší. Může při nich docházet k sexuálním orgiím nebo obětování zvířat. Rituální vraždy lidí jsou vzácností.

SATANSKÉ DEVATERO

1) Satan znamená ukájení choutek, nikoli odříkání.
2) Satan znamená živoucí existenci, nikoli vymyšlené spirituální báchorky.
3) Satan znamená neposkvrněnou moudrost, nikoli pokrytecký sebeklam.
4) Satan znamená laskavost,k těm, kdo si ji zasluhují, nikoli lásku, vyplýtvanou na nevděčníky.
5) Satan znamená pomstu, nikoli nastavení druhé tváře.
6) Satan znamená odpovědnost vůči odpovědným, nikoli péči o psychické upíry.
7) Satan znamená člověka jako pouhé zvíře, někdy lepšího, mnohem častěji však horšího než ti, kdo kráčejí po čtyřech, člověka, jenž se díky božskému, duchovnímu a intelektuálnímu vývoji stal nejzkaženějším zvířetem.
8) Satan znamená všechny tzv. hříchy, jelikož vedou k fyzickému, mentálnímu nebo emočnímu uspokojení.
9) Satan je nejlepším přítelem, jakého kdy církev měla, jelikož ji po celá ta léta pomáhal udržovat v chodu.
Satanisté zrádce zabíjejí, z této sekty odejít nelze a proto mladí lidé často páchají sebevraždy. Toto je velice atraktivní sekta pro mnohé, zvláště mladé lidi, ale je také velice nebezpečná.

NO JÁ MÁM NA TOTO SVŮJ NÁZOR...A ZAJÍMALI BY MĚ VAŠE NÁZORY, KTERÉ MŮŽETE PSÁT DO KOMENTÁŘŮ !!! PAPA

WOODOO

Sekty provozující černou magii, zabývající se především různými praktikami souvisejícími s ovlivňováním života druhých (láska, náklonnost a další city zajišťované pomocí magie) a na druhé straně ochranou před černou magií protivníků, jejichž významným prvkem je existence zombie (mimochodem, vznik zombie je prováděn podáním tetrodotoxinu z japonské ryby fugu nebo semeny durmanu, takže dojde k omezení duševních schopností, zombie je bez paměti a duševních schopností, má strnulý pohled a poruchy chování) a používání panenky woodoo - zapichováním jehel do těla panenky se navozuje bolest a poruchy v tomtéž místě u očarované osoby.

woodo

SATANISTÉ

SATANISTY MŮŽEME ROZDĚLIT DO TŘÍ SKUPIN :

1) PROTESTANTI PROTO KŘESTANSTVÍ A MORÁLCE

V satana jako v duchovní bytost často ani nevěří. Křesťanskou morálku považují za pokryteckou, slabošskou a škodlivou. Hlásají víru v člověka, který není spoután žádnými omezeními, žije volně a pokud vysloveně a bezdůvodně neškodí, je mu vše dovoleno.

2) LIDÉ NOVÉ KULTURY, KTERÁ ZAVRHUJE TRADIČNÍ KRÁSY ŽIVOTA

Proti tomu se ve výtvarných a literárních dílech a především v metalové hudbě objevují témata hnusu, krve, smrti masakrů atd. Tito satanisté chtějí především hlavně co nejvíce šokovat a vydráždit své okolí. Často se jim to i s pomocí oděvu, účesu či typických satanských symbolů daří.

3) NÁBOŽENŠTÍ SATANISTÉ

Náboženští satanisté se ke své víře hrdě a otevřeně hlásí. Vytvořili si vlastní satanistické náboženství a uctívají satana jako reálně existující duchovní bytost. Vzývají ho a věří, že jim na toto vzývání odpovídá, dává jim sílu a vede je. Mohou provádět i rituály včetně krvavých obětí. I u nás se našly oltáře s kosterními pozůstatky malých zvířat. Satanismus jak ho známe dnes má kořeny v posledním desetiletí minulého století v jedné mystizující sektě nazývané Ordo Templi Orientis , řád O.T.O. - Orientálních templářů. Např. Sean Sellers - už jako malý vyvolával Satana a pil lidskou krev; zabíjejí lidi (děti, novorozeňata)

Jejich oběti jsou lidské i zvířecí. Věří, že jejich požitím se stanou silnějšími. Milují spojení sexu a utrpení, aktivně berou drogy.

NECHCI SEM DÁVAT OBRÁZKY PROTOŽE TOHLE NĚJAK NEMUSIM !!! 

Komentáře

Přidat komentář

Přehled komentářů

Můžu vám pomoc :)

(Kristýna, 22. 5. 2011 12:44)

- Pokud je tu někdo, kdo se zabívá ať už magii nebo třeba bohy, anděly, vyššími sférami,démoni a podobně.. Budu ráda když mi napíšete na icq: 591181704 nebo na mail : kikinasi@seznam.cz
-Mohu vám podat mnoho informací, odpovědi na vaše věčné otázky co se nadpřirozena týče..a nebo vám mohu trochu pomoc s posmrtným životem :)

pridajte sa sdo sekty

(pan ohna, 7. 3. 2010 17:48)

lidi ja nvim ani jdnoi vivolavaci kuzlo poradte mi pls

Re: pridajte sa sdo sekty

(kostranostox, 20. 4. 2011 20:27)

habado jokolam kasiope tsitox

prosil bych radu nebo dokonce pomoc

(vladaarnost@seznam.cz, 25. 10. 2010 21:19)

ahoj jsem normalni kluk,kterej mel smulu.potkal jsem holku ktera po nejakem case vedela o me vsechno co delam,kdyz jsem sam.jednou mi dokonce rekla jak me moc miluje a jak jsme spolu propojeni.pak jsem ji prestal vidat,ale nemohl jsem zapomenout.a pak se to stalo jak jsem na ni porad myslel tak jsem si vzpomel,na to jak rika ''jsme propojeni''a zacal si s ni v duchu povidat.hned jsem zacal slyset jeji hlas.byla to nejvetsi chyba v mym zivote.od te doby ji slisim 24hod dene uz 4 roky a postupne se k ni pridavali i dalsi hlasy.tak se ptam jestli s tim ma nekdo nejakou zkusenost a muze mi pomoct at se ozve na muj email:vladaarnost@seznam.cz PS:TA TMA CO VIDITE,KDYZ ZAVRETE OCI JE JEN OPONA.

vnes@centrum.cz

(VNES, 18. 10. 2010 14:38)

Myslíš nejspíš astrální cestování. Hmm..
Jinak pokud má někdo zájem tak http://www.vampyrska.osoba.cz/

magie je dobrá

(jakub, 14. 10. 2010 16:19)

magie je dobrá,ucim se ji,a muj nejlepší zážitek je
že jsem bil v jiní dimenzi jo a tahle stranka je pravá pná magie,jo meli bi jste tam pridat
cestovani mezi dimenzemi

Nekromancie

(Kel´Lored, 5. 8. 2010 23:18)

pokud je tu někdo koho zajímá nekromancie nechť napíše na skype jméno KelLored

vnes@centrum.cz

(VNES, 29. 7. 2010 16:32)

Muj buh je Belzebub a Kral Lichů, co se tyce toho s kym delam.
Jinak nevím jak to myslis, ale magie ma s krestanstvim hodne spolecneho. Precti si napr. Magia Innaturalis a uvidis jak se provadeji prave ritualy.

Kdyztak pisnete nekdo na mail, rad si popovidam. Zajima me nekromancie, pyrokineze, upíři i vlkodlaci, ale o vlkodlacích už vim dost. Slibuji mlčenlivost.

Ave satanas

(Satanista, 12. 7. 2010 8:39)

ja věřím v satana a kdo taky at mi napise na ICQ 494979803 IN NOMINE DEI NOSTRI SATANAS LUCIFERI EXCELSI

Věřte či nevěřte

(Terezka, 4. 6. 2010 19:41)

Věřte či nevěřte zamilovala jsem se do ducha mého kluka je o moc starší vůbec sem ho neměla ráda ale potom když zemřel tak sem ho začala milovat a tak se mi každý večer zjevuje ale jenom když ho vyvolávám.Kdo chce slyšet celej příběh ať mi napíše na lidech:Pusinka.TerezQua13 určitě napište mám i fotky

Nevyvolávejte satana

(Varování ', 28. 4. 2010 17:08)

Nevyvolávejte satana pokud proto nemáte orpavdový duvod. Co jsem četla a mluvila s odborníkem ... řekl mi že mnoho lidí několik dní po uspěšnem vyvolání satana zemřelo. onemocnělo a potom zemřelo ... psychicky zhroutilo ...

nejsem malí dítě

(BaBy.EmO, 19. 4. 2010 19:22)

*lol* taky pičovyny o upírách díky už nevěřím na pohádkyxD

Kdo nevěří....

(Kdo neveří...., 17. 4. 2010 17:48)

Uctívání satana či mluvení o tom, že upíři apod. neexistují je pouhý, ale velký strach z nich.

Hezkej webík, dobrá práce

(Sluníčko, 2. 4. 2010 22:05)

Satanský devatero má v sobě hodně moudrosti. Záleží na tom, jaký má čtenář vrozený IQ,aby tomu správně porozumněl.
Ale majitel webíku odvádí dobrou práci !!! :-)
Psychičtí upíři existují. Bohužel.

vy tomu fakt věříte???

(links, 30. 1. 2010 19:38)

Vy opravdu věříte na upíry? A nenapadá vás třeba že je to úplná blbost, upír nemůže exitovat ani teoreticky ani prakticky....člověk je buďto mrtví nebo živí, nic mezi tím, probuďte se, doufám, že lidem kteří sem píšou: "myslím, že sem upírka" apod. není víc než 18 a ještě z toho stihnou vyrůst...

???

(prostě já, 28. 11. 2009 18:40)

promiň ale já jsem myslela že upíra můžeš zabít i tím, že ho bodneš do srdce kůlem z OSIKOVÉHO dřeva, ze dřeva stromu na kterém se oběsil Jidáš, ze stromu který ho zabil...

GoD

(Garius the Lord of Darkness, 21. 11. 2009 22:15)

škoda že berete magii jako něco novýho a jinýho ,.. ale magie je tu od jakživa a není o kouzlech ale o tom uvědomit si to vše ,... já si to uvědomil a působím bolest i bez woodoo a jinejch ptákovin !! a informace o upírech ,... no skoro sem se posral smíchy! né upíři se rozdělují na dva druhy to je pravda !! ale rozdělují se na klasické upíry co sají krev a energetické upíry kteří vysají energii a někteří i dobrou náladu a dobré pocity!!

pomoc

(majda, 20. 11. 2009 13:25)

ahojte lidičky moc bych potřebovala pomoc co se týče nějakého toho kouzla ale fakt co zabere já už jích pár vyskoušela a furd ni pomocte mi napište mi kouclo na lásku aby si mě všimnul nebo se domě zamiloval já jsem uplně bezmocná mam ho moc ráda pomocte mi díky sěcháto jsem ochotná udělat cokoliv hlavně ad to zabere co díky emajl:mbeauty@seznam.cz

Verim

(Vlada, 24. 10. 2009 17:08)

Verim celej svuj zivot,,je to dobre napsany,jelok@seznam .cz muzes poslat nejake fotky???

http://www.vampyrska.osoba.cz/

(VNES, 10. 10. 2009 21:54)

Magie, moje součást života...
Když opomenu předešlé komentáře od bezvěrců až po "věřící" co se v tomto oboru nevyznají a akorát se chtějí zdůraznit(jak je popsáno do dailů nahoře:-)), dostanu se k obsahu;-)

Blog pěkný, ač nepřehledný - informace o upírech jsou úsměvné, avšak jinde nemůžu popřít pravdivost informací. V celku zajímavé obsahem a nepřehledné uspořádáním.